Strona 134 z 152 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,331 do 1,340 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #1331
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    To obstawiam, ze cos nie halo z pompka jest, skoro antyzlodzieja sprawdziłeś. A piny przy kostkach nie sa zasniedziale czy cos?

  2. #1332

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ulesie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    nie no bo podłączałem kilka anglików i każdy tak samo reaguje. Poprostu trzeba zobaczyć które z przewodów dają sygnał do zamknięcia zamka i otwarcia ( te przewody z zamka kierowcy) następnie zobaczyć który pin w pompce odpowiada i przepiąć. Mam rozpiske pinów ale nie wiem po opisie który za to odpowiada.

  3. #1333
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    ale anglik i europejczyk nie powinny się niczym różnić, bo wtedy pompki miałyby inny numer, a mają identyczne, może coś innego u Ciebie jest uszkodzone.
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  4. Podziękowania dla Grabek za pomoc w problemie

    szparag (24-02-16)

  5. #1334
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grabek Pokaż post
    ale anglik i europejczyk nie powinny się niczym różnić, bo wtedy pompki miałyby inny numer, a mają identyczne, może coś innego u Ciebie jest uszkodzone.
    Dokładnie, moze uszkodzone to nie, ale raczej świadczę gdzies jest czy cos..

  6. #1335

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ulesie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Nie jest uszkodzone, podpinam pompke od europejczyka działa wszystko, od anglika też jest ok tylko to otwieranie z kluczyka. Dużo osób tak ma.

  7. #1336

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    swa
    Auto
    inny
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dexter18 Pokaż post
    Nie jest uszkodzone, podpinam pompke od europejczyka działa wszystko, od anglika też jest ok tylko to otwieranie z kluczyka. Dużo osób tak ma.
    Dokladnie tak jest. Inna pompka tez z anglika i to samo. Z kluczyka zamknie wszystko a otwiera tylko jedne drzwi. Poki dziala pilot to nie jest zaden problem

    Kolejny drzwi objaw jaki zaobserwowalem to gasniecie oswietlenia wnetrza. Wsiadam zamykam drzwi oswietlenie nie gasnie otworze drugi raz zamkne gasnie. Nie wiem czy to wina pompki czy zamka
    Ma ktos podobnie ???. troche to irytujące jest

  8. #1337

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląskie
    Auto
    A4 B5 '99 LIFT
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam.

    Mam w swoim Audi pompkę 8D0862257C. Chyba mi padła (chyba, bo nie potrafię tego zdiagnozować). Chciałbym sobie zakupić jakąś używkę, jednak po przejrzeniu wątku dalej nie wiem czy muszę obowiązkowo szukać pompki o tym samym oznaczeniu czy mogę sobie zakupić np z oznaczeniem "E" lub bez literki? Ma się rozumieć, że wchodzi w grę wymiana całej pompki bez przelutowywania czegokolwiek.

    Dodam, że rozebrałem pompkę i całe to ustrojstwo odpowiedzialne za ciśnienie/podciśnienie (wirnik, itp) jest w całości.

    Moim problemem jest to, że nie zamyka mi drzwi, ani klapy, ani nie przygasza świateł, itp (nie słychać pompki). Otwieram z pilota bez problemu (słychać pompkę). Pilot jest nieoryginalny z założonego 4 lata temu alarmu. Wszystko działało bez problemu (z domykaniem szyb włącznie).

    Czy wg Was muszę wymienić pompkę czy raczej gdzieś indziej szukać winowajcy?

  9. #1338
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    zobacz to
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...ego#post523756
    a numer jest bardzo ważny/tu oznaczenia
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-update/page84
    musisz dobrać z obsługą pilotów

  10. #1339

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląskie
    Auto
    A4 B5 '99 LIFT
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez klamamoto Pokaż post
    zobacz to
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...ego#post523756
    a numer jest bardzo ważny/tu oznaczenia
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-update/page84
    musisz dobrać z obsługą pilotów
    No właśnie - czy muszę szukać z obsługą pilotów? Skoro teraz mam "C", który wg mojej aktualnej wiedzy nie obsługuje ich, a wszytko działało. Jak wspomniałem pilot czy też zdalne sterowanie pochodzi z nieoryginalnego dołożonego systemu alarmowego SEO Dolphin, który założyłem jakieś 4 lata temu. I wszystko śmigało. Cały czas zastanawia mnie czy mogła paść elektronika w tej pompce? W większości przypadków padają wirniki, itp... głównie mechanika.

  11. #1340
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    mogła/normalna rzecz która z czasem może ulec awarii(w wycieraczkach tylnych/braku oświetlenia w bagażniku również pada elektronika) oddaj ją do elektronika do sprawdzenia

Strona 134 z 152 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •