Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: bagaznik klapa nie dziala przycisk

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny bagaznik klapa nie dziala przycisk

    hej panowie

    mam maly problem, moj bagaznik nie chce sie otworzyc za pomoca przycisku, jedyna mozliwosc to nacisniecie srodkowego guzikia na pilocie od auta. co moglo mi sie uszkodzic? i czy dobrze widze ze plastik klapy trzymaja dwie srobki?

    a drugie pytanie, czy w audi a3 1.9 tdi z 2002 roku jest zwykla czerwona lampka ktora pokazuje brak cisnienia oleju? bo jak przekrece kluczyk to tylko akumulator wciaz swieci, a w kazdym innym aucie jeszcze kontrolka oleju ze cisnienia nie ma... i nie wiem czy to jakas wada czy co...
    1.9 tdi 101km 240 Nm ATD

  2. #2
    batman500's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    co do oleju to tak powinno byc jak bedzie cos z poziomem czy cisnieniem oleju zostaniesz powiadomiony na wyswietlaczu o tym fakcie a co do bagaznika to moze sciagniej tapicerke klapy tam masz dojscie do tych przyciskow od tylu do ktorych sa podlaczone wtyczki moze warto zerknac czy wszytsko ok i przeczyscici styki jakims srodkiem do czyszczenia elektorniki , jak masz mozliwosc podlacz pod vaga czy centralny nie wykaze jakis bledow

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    tylko jak mowie, za pomoca guzika na pilocie dziala, ale reka juz nie otworze za pomaca przycisku nad rejestracja. a pozatym w moim audi mam tylko imitacje zamka w bagazniku... do ktorej nie da sie wsadzic klucza, to normalka w tym modelu?

    a tapicerka bagaznika dobrze kojarze ze tylko te dwie sruby w uchwycie na dlon ja trzymaja?
    1.9 tdi 101km 240 Nm ATD

  4. #4
    kaktus's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy --> Przemyśl
    Auto
    Audi Allroad 2.7 BiT
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie klapa nie chce się otworzyć kiedy odłączę akumulator. Wtedy najpierw muszę otworzyć z kluczyka i potem już normalnie działa z przycisku. Jeśli nie masz zamka to raczej dziwne bo ja mam polifta i mam zamek i przycisk. Jeśli masz polifta, to albo masz uszkodzony przycisk albo ktoś coś mastrował przy przyciskach od klapy. Ale są dwa, więc nie sądzę żeby oba padły. Nie ma rady trzeba zrzucić plastik i zobaczyć od środka co jest grane. Nie wiem czy masz przed czy polifta. W polifcie zamek jest elektroniczny a w przedlifcie mechaniczny.
    PICTURE UNDER CONSTRUCTION

  5. #5
    batman500's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    tak 2 sruby ale potem trzyma sie na takich zatrzaskach metalowych w kolo tej dolnej czesci tapicerki( zatrzaskow ok 8 .4 na dolnej krawedzi po jednym na "slupku" klapy i 2 po srodku pod szyba) musisz pociagnac dosyc mocno i odejdzie a ze z kluczyka to widze ale to nie znaczy ze moze byc jakis zwarcie czy cos posprawdzaj to i na vagu pomimo ze idzie z kluczyka nie znaczy ze nic by nie wyszlo a co do zamka nie mam pewnosci ale 1 raz o czyms takim slysze

  6. #6

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    no kluczyka na 100% nie wsadze jest dziurka na klucz i do polowy da sie wsadzic klucz i widac ze element jest nie do ruszenia, wrecz jak zasklepka wyglada... mam polifta i oba nie dzialaja przyciski
    1.9 tdi 101km 240 Nm ATD

  7. #7
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Masz zasniedziale mikrostyki - wada znana i dosyc czesta. Kluczyk ci klapie ci zadziala ale pewnie lata nie byl uzywany i wkladka jest syfem zawalona. Wd40 i sprezone powietrze pomoze.

    A wiec podsumowujac:

    styki zasniedziale lub silownik elektryczny pod tapicerka odmowil posluszenstwa. Jest jeszcze jedna mozliwosc mianowicie kable sie przetarly w zawiasach, ale to rzadkosc.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •