Strona 10 z 97 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 967

Temat: Pompki centralnego zamka. update

  1. #91
    szalalala's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Na allegro jest tego ca?kiem sporo.
    http://allegro.pl/item1077480895_kom...udi_a4_a3.html
    są samochody i jest Audi.

  2. #92
    izydor23's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Conrad1402 Pokaż post
    Ma kto? mo?e ten wirniki do sprzedania? Albo przynajmniej jakie? namiary gdzie to mog? dosta? bo orientowa?em si? po paru szrotach ale nikt tego nie ma...
    http://www.allegro.pl/item1084704694...mka_a3_a4.html
    http://www.allegro.pl/listing.php/se...&change_view=1

  3. #93
    Conrad1402's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Łoł sie cenią ja za 230pln nową pompke kupiłem a ta starą chce zreperować ale widzę że nie da rady.

  4. #94
    izydor23's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Conrad1402 Pokaż post
    Łoł sie cenią ja za 230pln nową pompke kupiłem a ta starą chce zreperować ale widzę że nie da rady.
    Mi sie ualo kupic pompke za 150 pln a nie bylo latwo bo szukalem konkretnego modelu ze 2 tygodnie. Jak kupowac uzywana pompke to tylko z takim samym numerem i taka sama osatnia literka. Jak na czesci - to praktycznie jest to obojetne oby tylko z odpowiedniego rocznika. Na forum bylo napisane ze wirnik pompki z WV IV pasuje - pompka juz oczywiscie nie

    Aha i jeszcze drobna uwaga co do instalacji pompki. Jesli sie komus zbiera woda (tak jak mi) na spodzie nadkola to proponuje zamontowac pompke wyzej np w miejscu gdzie znajdowal sie oryginalny subwoofer (o ile go tam nie ma).

  5. #95
    set's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pszczyna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szalalala Pokaż post
    set napisz proszę jak zaprogramowałeś pompkę tzn jaki numer wpisałeś w software coding
    12872

    skorzystałem z instrukcji na początku tego tematu do liczby 8192 dodawałem liczby z interesującymi mnie opcjami

    zakodowałem też immobilizer w nowym kluczyku. jeśli ktoś chce to mogę wystawić na forum procedurę adaptacji imo.
    Ostatnio edytowany przez set - 10-07-10 o 08:43

  6. #96
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Sorry ze odgrzeje Kotleta, ale może komuś innfo się przyda. Od dawna borykałem sie z problemem niedziałającej elektroniki w pompce centralnego zamka o nr 8D0 862 257 (bez oznaczenia literowego na końcu), Pompki na zamiane szukałem długo bo niestety akurat te o nr zaczynających się od 8D0 są dziwnie drogie ;] kto szukał ten wie o co kaman, Kiedy już straciłem Nadzieje dorwałem Tanio pompke o nr 8L0 862 257 (bez oznaczenia literowego na końcu) oczywiście to ze się pomyliłem w aukcji i kupiłęm nie ta co trzeba zorientowałem się dopiero kiedy ją montowałem, jakież było moje zdziwienie kiedy po zamontowaniu jedyne co działało to centralny zamek i szyby, reszta nie działała tzn alarm domykanie szyb mruganie światłami zam/otw. poprostu się Bardzo zdenerwowałem. Dziś natomiast wziąłem się za kodowanie pompki Vagiem w nadzieji ze to coś zmieni i Eureka okazało się ze w pompce którą zamówiłem wszytsko było zablokowane, na dzień dzisiejszy wszystko działa tak jak działało. Wracając do Meritum moge na moim przykładzie powiedzieć, że pompka 8L0 862 257 może byc zamiennikiem dla 8D0 862 257 oczywiście bez oznaczenia literowego na koncu, jak jest z innymi niestety nie wiem acha i otwieranie bagażnika z pilota też działa (siłownik elektryczny) jak ktoś ma jakieś pytania to dawać tyle co z tego wyniosłem chętnie się podziele Pozdrawiam

  7. #97
    Gregorski3's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Jakby udało się kiedys spotkac na jakimś spocie w Gliwicach może byś zobaczył czy z mojej pompki da się coś wycisnąć vagiem 2 osoby już to oglądały ale jakoś ci elektrycy nie obyci byli w tym temacie a szkoda mi juz kasy na kolejnego niby fachowca.
    Masz prawo do własnego zdania
    Inni mają prawo mieć je w dupie
    BYŁO
    1.9 TDi AHF 150KM 320Nm
    JEST
    A4 B6 1.9 AVF 160KM 350Nm

  8. #98
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Nie ma problemu, mam nadzieje ze znajdziemy kilka osób chętnych na jakiegoś spocika w weekend i wpadniesz, z miłą chęcią zobacze co da się zrobić

  9. #99
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    BDG
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    witam, skoro o pompkach to i ja sie podepne pod temaciwo, mianowicie od niedawna mam A3 kupilem, centralka zepsuta, zdiagnozowalem ze pompka, idelanie strzal w dyche, walniete łopaty, na walnietej pompce mialem kod 8L0.... i literke "E" na koncu, wymienilem pompke ktora na koncu ma literke "L". wyczailem ze pompki mozna programowac sobie na dodatki typu opuszczanie szyby itd itp. wzialem VAG"a od kumpla interfejs pod USB idzie po K-Line. programuje pompke "L" i tylko moge zapisac wartosc 00032, zadnej innej nie przyjmuje, stwierdzilem ze podepne stara pompke po tam elektronika tez jest ok, i niestety stara pompke tez tylko na wartosc 00032 moge zaprogramowac, otwierania szyb z pilota juz nie ;/ co moze byc przyczyna tego ? jakis lipny interfejs czy poprostu tych dwoch pompek nie da sie tak zaprogramowac ? aa i jeszcze, jak odpalilem VAG'a na jedej i drugiej pompc to wartosc byla 00000 i moglem tylko + 32 ;/ ktos mial tak ?

    aa dodam ze Audi A3 8L 1997 rok, modelowo 1998. motor 1.6 AKL
    Ostatnio edytowany przez Wienio1991 - 04-08-10 o 10:29

  10. #100
    szalalala's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Pompki bez sterowania pilotem maja jedynie opcję zamykania po przekroczeni 15 km/h czyli własnie wartośc 00032. Pozdrawiam
    są samochody i jest Audi.

Strona 10 z 97 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •