Strona 8 z 37 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 362

Temat: wycieraczki / jakie / ceny + model [8L&8P]

  1. #71
    mario_b's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ryczów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ale Wy bogaci jesteście, ja zakupiłem wycieraczkę na tył za 5,99zł (Tesco, Kraków Kapelanka) celem eksperymentu a raczej musiałem coś szybko kupić bo stara (która już była jak kupiłem a3) się rozleciała. I do dziś wycieraczka pięknie zbiera i nie piszczy. Dodam, że jestem w trasie 6 dni w tygodniu (dziennie min 80km). Mam ją chyba z pięć miesięcy i trochę teraz żałuję że też do przodu nie kupiłem. Dodatkowo powiem, że nie działa mi spryskiwacz - wykorzystuję tylko deszcz/śnieg lub wodę co podnosi się z drogi - więc są to dla wycieraczki dość ciężkie warunki nie wspominając o ostatnich mrozach i ogólnie paskudnej pogodzie. Może udało mi się trafić dobrą sztukę ale za taką kwotę to mogę na zapas kupić kilka a w dodatku tył nie pracuje tak dużo jak przód...

    Jeszcze tylko jedno pytanie, czy w a3 z przodu zaczepy od wycieraczek są o pół szersze niż np w corsie? Bo wydawało mi się że te elementy są uniwersalne a tu mi z kilku samochodów (znajomych oczywiście) wycieraczka wchodziła za luźno...

  2. #72
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    mario_b po pierwsze to wycieraczka z tylu za mocno sie nie napracuje. Po drugie trafiles dobra sztuke i tyle. Tak to jest z tymi tanimi wynalazkami ze jedna sie uda a druga nie. Ja kiedys tez kupilem na przod komplet ktory posluzyl mi dobrze ze 4 miesiace, co z tego jak po 4 miesiacach kupilem identyczny i od razu byl praktycznie do wywalenia? Na podstawie jednego przypadku raczej nie masz co sie wypowiadac.

  3. #73
    BadAzz's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW e46 320d touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mario_b Pokaż post
    Ale Wy bogaci jesteście, ja zakupiłem wycieraczkę na tył za 5,99zł (Tesco, Kraków Kapelanka)
    Może na tył wystarczy, ale z przodu to już by była porażka.
    Kiedyś kupiłem taki wynalazek na przód, bo stare już były "zajechane jak koń po westernie" i tak jak szybko je założyłem, tak szybko zdjąłem i wywaliłem w śmietnik, bo zbierały jeszcze słabiej niż poprzednie.

    http://www.karolinaroksela.republika.pl/

    ZAPRASZAMY!!! Projekty ogrodów, terenów zieleni, florystyka, bukieciarstwo.


  4. #74
    mario_b's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ryczów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Na podstawie jednego przypadku raczej nie masz co sie wypowiadac.
    Właściwie to większość wypowiada się na podstawie jednego przypadku. Jak kupi badziew to już po tą firmę nie sięgnie i nie poleci nikomu a jak kupi dobrą to będzie służyła lata a potem to już inny samochód się kupuje...

    A co do trafienia w dobrą sztukę to do corsy kupiłem od gościa na parkingu (zaraz po oberwaniu chmury) nowe wycieraczki i trzy lata chodziły miodnie - szkoda że nie pamiętam co to była za firma. Chociaż jest jeszcze inne spojrzenie na sprawę. Mi mogą wystarczać ale ktoś inny powie, że są kiepskie. Ale gdyby tylko mi piszczały lub zostawiały smużkę na wprost pola widzenia to poleciałyby od razu na złom
    Ostatnio edytowany przez mario_b - 02-01-10 o 23:40

  5. #75
    julo23's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi A4 B7 BRD, A3 8p BMN
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mario_b Pokaż post
    Ale Wy bogaci jesteście, ja zakupiłem wycieraczkę na tył za 5,99zł (Tesco, Kraków Kapelanka) celem eksperymentu a raczej musiałem coś szybko kupić bo stara (która już była jak kupiłem a3) się rozleciała. I do dziś wycieraczka pięknie zbiera i nie piszczy. Dodam, że jestem w trasie 6 dni w tygodniu (dziennie min 80km). Mam ją chyba z pięć miesięcy i trochę teraz żałuję że też do przodu nie kupiłem. Dodatkowo powiem, że nie działa mi spryskiwacz - wykorzystuję tylko deszcz/śnieg lub wodę co podnosi się z drogi - więc są to dla wycieraczki dość ciężkie warunki nie wspominając o ostatnich mrozach i ogólnie paskudnej pogodzie. Może udało mi się trafić dobrą sztukę ale za taką kwotę to mogę na zapas kupić kilka a w dodatku tył nie pracuje tak dużo jak przód...

    Jeszcze tylko jedno pytanie, czy w a3 z przodu zaczepy od wycieraczek są o pół szersze niż np w corsie? Bo wydawało mi się że te elementy są uniwersalne a tu mi z kilku samochodów (znajomych oczywiście) wycieraczka wchodziła za luźno...
    Zgadza się że na tył nie ma co przepłacać, ja mam też do wymiany i kupie najtańszą, bo jestem tego zdania że na tył nie ma co inwestować, bo:
    po pierwsze istnieje większa możliwość że sie niezauważy że wycieraczka przymarzła do szyby i się ją użyje, wtedy jak wiadomo ulegnie prawdopodobnie uszkodzeniu,
    po drugie zawsze na tylnej szybie zbiera się więcej piachu i innego syfu, więc i tak wcześniej czy później, mimo mniejszego używania tej wycieraczki i tak ulegnie uszkodzeniu,
    także szkoda kasy na markową wg mnie i chyba poszukam na tył takiej na metry
    Było: A3 8L 1.9 TDI 110KM,
    Było: A3 8P 2.0 TDI 140KM, BKD
    Było: A4 B6 Avant 1.9TDI 170KM i 380Nm AVF+
    jest: A3 8P 2.0 TDI 170KM BMN
    jest: A4 B7 2.0 TDI 170KM BRD

  6. #76
    Boogie's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3City
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lukiasz Pokaż post
    ja kupiłem Valeo i jest cool
    ja tez mam valeo ale juz musze wymienic bo wskazniki zurzycia juz widac

    po za tym trzymaly sie dosc długo i dobrze zbierały
    "...Przemierzamy kilometry,Pokonujemy przeszkody Z diabłem W głębi serca!..."

  7. #77
    Boski's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    BMW E60
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ja też kupiłem Valeo, wydałem 180 zł na model z wysokiej półki(nie płaskie) i powiem tyle że to kupa szmelcu. Wycieraczki kupione w połowie października a teraz nadają sie do wywalenia. Prz takiej pogodzie musiałbym non stop sikać płynem żeby zbierały. Robiąc ostatnio trase (ok 800KM) zużyłem 10 L płynu i cały czas miałem problem z utrzymaniem czystej szyby. jednak wracam do Boscha którego użwałem wcześniej. PS uważam że chlapacze powinny być obowiązkowe tak jak apteczka czy gaśnica.

  8. #78
    jerzu's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8Y
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    59 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    a ja kupiłem dzisiaj motgumy, za 34 zł mam wycieraczki ze spoilerkami po lewej i prawej zobaczymy jak to się będzie sprawowało, jak na razie jest ok

  9. #79
    matttm's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Auto
    Ford Focus RS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Ja proponuje oryg wycieraczki kupilem do eski i sa swietne ciekawe jak dlugo ale jak na razie jest wszystko okey

  10. #80
    jerzu's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 8Y
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    59 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    ile oryginalne? miałem jechać właśnie po ori ale przetestuje te co mam

Strona 8 z 37 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •