Pokazane rezultaty 1 do 10 z 17

Temat: Antena president missouri

Hybrid View

  1. #1
    Jakub's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    BMW
    Model
    E46
    Silnik
    inny
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Biorąc pod uwagę cenę i osiągi nawet Omega 27 jest bezkonkurencyjnie lepsza, wiem - mam obydwie

  2. #2
    kajtekjr's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Września
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Aldek Pokaż post
    sirio 145
    Tylko, że ta antena ma 1.45m długości, więc jest raz dłuższa i jest mało mobilna w porównaniu do Missouri
    Dla mnie kwestia mobilności jest ważna, bo jedną Missouri mi zwinęli z dachu i od tego momentu za każdym razem jak zostawiam auto to antena ląduje w bagażniku.
    Z Missouri jest to o tyle wygodne, że szarpnę na tyle mocno żeby magnes puścił od dachu i do bagażnika razem z podstawą. Mając Sirio ML145 odkręcałem za każdym razem tylko bat od podstawy i wsuwałem go za fotel kierowcy, bo się nie mieściła w bagażniku (Renault Clio II)
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jakub Pokaż post
    Biorąc pod uwagę cenę i osiągi nawet Omega 27 jest bezkonkurencyjnie lepsza, wiem - mam obydwie
    Kwestia mobilności identyczna jak Missouri. Cena na + w stosunku do Missouri. Jakość również lepsza wg mnie, bo miałem okazję testować Omegę27 na 2 dłuższych trasach, a na co dzień mam Missouri.

  3. #3
    Jakub's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    BMW
    Model
    E46
    Silnik
    inny
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kajtekjr Pokaż post
    Tylko, że ta antena ma 1.45m długości, więc jest raz dłuższa i jest mało mobilna w porównaniu do Missouri
    Dla mnie kwestia mobilności jest ważna, bo jedną Missouri mi zwinęli z dachu i od tego momentu za każdym razem jak zostawiam auto to antena ląduje w bagażniku.
    Z Missouri jest to o tyle wygodne, że szarpnę na tyle mocno żeby magnes puścił od dachu i do bagażnika razem z podstawą. Mając Sirio ML145 odkręcałem za każdym razem tylko bat od podstawy i wsuwałem go za fotel kierowcy, bo się nie mieściła w bagażniku (Renault Clio II)

    Kwestia mobilności identyczna jak Missouri. Cena na + w stosunku do Missouri. Jakość również lepsza wg mnie, bo miałem okazję testować Omegę27 na 2 dłuższych trasach, a na co dzień mam Missouri.

    Czy bagażnik w Clio jest mniejszy od mojej przestrzeni pod podłogą w bagażniku ?





    jeździła tak sporo czasu w chyba milione samochodów, między innymi w corsie B jakieś 6 lat temu

    Także da sie


    Odwołując się do Missouri i Omegi weź pod uwage że missouri ma długość fali 1/4 a omega 5/8 czyli ta druga będzie lepsza w użytkowaniu. Missouri jest po prostu głucha

  4. #4
    kajtekjr's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Września
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jakub Pokaż post
    Czy bagażnik w Clio jest mniejszy od mojej przestrzeni pod podłogą w bagażniku ?
    Nigdy się nie odważyłem tak pogiąć i bat zawsze był na prosto u mnie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •