Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Awaria lewych tylnych drzwi w a3

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    4 razy

    Unhappy Awaria lewych tylnych drzwi w a3

    Witam, potrzebuje rady dotyczącej awarii lewych tylnych drzwi. Nie działa centralny zamek i sterowanie szybą. Po odpięciu kostki od modułu drzwi i wpięciu z powrotem działa sterowanie szybą w drzwiach tylnych lewych. Jednak po naciśnięciu przycisku w drzwiach kierowcy sterowanie szyba tylną nie działa i przestaje od tej pory działać przycisk w drzwiach tylnych. Komputer wskazuje brak kontaktu z modułem drzwi. Dzisiaj podpiąłem inny moduł używany który pożyczył mi gość ze sklepu i efektu żadnego, jak nie działało tak nie działa. W ASO sama diagnostyka od 200-300zł

    Dodam że wymieniałem lampy tylne na poliftowe i podczas szukania kabla z plusem od żarówek tablicy rejestracyjnej znalazłem koste która jak mi się wydaj idzie własnie do tych żarówek i były tam 4 przewody minus, plus, minus, plus. Idąc najprostszą drogą chciałem podpiąć do tego czwartego plusa zasilanie do ledów i wtedy zaczął stukać centralny (jak to możliwe?) więc podpiąłem zasilanie led do przewodu nr 2. Boję się że wtedy mogłem coś uszkodzić ale........ z komputera (bo sam zorientowałem się wczoraj) wynika że awaria zamka była 2013.02.16 i 2013.02.20, a ja zmieniałem światła 2013.02.28.

    Jakie rady?

    Tutaj wklejam logi. http://vaglog.rtnet.pl/roniivip_116810.html
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 03-07-15 o 23:54

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •