Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Zegary z białym podświetleniem

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Post Zegary z białym podświetleniem

    Witajcie,
    mam pewien problem, prawdopodobnie z zegarami. Wskaźnik temperatury płynu chłodniczego pokazuje 110 stopni, ale samochód podpięty pod komputer i zarówno na zimny, jak i ciepły silnik nie przekracza 90 stopni. Czujnik był wymieniony. I druga sprawa ostatnio często wyświetla mi czerwona kontrolka z konewka ( ciśnienie oleju), mechanicy wymienili czujnik, sprawdzili ciśnienie oleju na komputerze jak i ręcznie przez manometr i jest prawidłowe ( wymieniłem olej, filtry: oleju, powietrza, paliwa). Zatem czy przyczyną tych problemów mogą być uszkodzone zegary, powiedziano mi że naprawić się ich raczej nie da, tylko wymiana albo na używane z podobnego modelu albo na nowe, cena w aso ok 1800 zł. Mimo, że ciśnienie oleju jest prawidłowe to za każdym razem jak kontrolka się zapala zjeżdżam na pobocze odczekam i sprawdzę olej. Ma ktoś jakiś pomysł? Auto to A3 1,6 silnik APF rok 2000 5d
    Z góry dzięki za informacje

  2. #2
    SaszaK-ce's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Jest to typowy problem zegarów poliftowych, pada chyba jakiś procesor kolega mieto3 naprawia liczniki.

  3. Podziękowania dla SaszaK-ce za pomoc w problemie

    thebobek (08-12-12)

  4. #3

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez SaszaK-ce Pokaż post
    Jest to typowy problem zegarów poliftowych, pada chyba jakiś procesor kolega mieto3 naprawia liczniki.

    Dzięki za informacje, w takim razie będę szedł w kierunku tych zegarów i próbował rozwiązać problem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •