Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 21

Temat: Błąd ESP: 00812 - Brake Pressure Release Solenoid (F84)

  1. #11

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Legionowo
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sai Pokaż post
    Odnawiam temat z pytaniem czy temat został rozpracowany.
    Trochę mnie nęka ten bład ostatnio.
    Co prawda żadnych skutków ubocznych nie ma - tylko kontrolka się świeci. i ten błąd co w pierwszym poscie..
    Kiedys zglebialem na Audi-sport UK - generalnie do wymiany cale serwo + pompa. Czesc mechanikow moze wskazywac na czujnik przy pedale hamulca, chlopakom z UK jego wymiany nic nie daly.

    Skutek uboczny ma jeden: nie dziala ESP

    -- m.

  2. #12

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Dziwne bo ESP mi działa, testowałem. Aha, ale mi kontrolka się nei świeci jak koledze wyżej. Poprostu kiedyś się zapaliła i świeciła do wyłączenia auta. Wtedy na pewno powstał log w kompie.

  3. #13

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jelenia Góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    u mnie od kilku dnia co jakis czas zapala sie ESP razem z ABS Jak wylacze silnik to na chwile gasnie poczym znowu sie zapala...mialem ten problem w tamtym roku i powodem byly przewody ktore zsostaly wyminione ale widze ze znowu musze to zrobic...

  4. #14

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Które przewody i ile za nie dałeś..

  5. #15

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WWA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja u mnie temat rozpracowałem. Problemem była nie łącząca wtyczka czujnika ciśnienia płynu przy pompie hamulcowej.

  6. #16
    Tommy_Vercetti's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Niepruszewo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gregoryyy Pokaż post
    u mnie od kilku dnia co jakis czas zapala sie ESP razem z ABS Jak wylacze silnik to na chwile gasnie poczym znowu sie zapala...mialem ten problem w tamtym roku i powodem byly przewody ktore zsostaly wyminione ale widze ze znowu musze to zrobic...

    Deja vu... Dwa dni temu zapaliły mi się obie kontrolki, ale po paru chwilach zgasły, odpaliłem go pare razy... Ale dziś Jak się zapalą, tak wogóle nie gasną!!! Tzn. ESP zgaśnie ale jak przejade kawałek się zapala. Nie działa ESP, ABS i, że tak powiem dupa! Kolego odezwij się i przybliż, nam co zrobiłeś i ile w portweliku kasiorki ubyło...
    Tak swoją drogą, widze, że nie tylko mojemu autku mrozy nie posłużyły!! Wsześniej wszystko działało elegancko i bęc.

    Pozdro i czekam na odpowiedź.
    http://img120.imageshack.us/img120/3764/sygna9ho1rz5.jpg

  7. #17

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Legionowo
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Tommy_Vercetti Pokaż post
    Deja vu... Dwa dni temu zapaliły mi się obie kontrolki, ale po paru chwilach zgasły, odpaliłem go pare razy... Ale dziś Jak się zapalą, tak wogóle nie gasną!!! Tzn. ESP zgaśnie ale jak przejade kawałek się zapala. Nie działa ESP, ABS i, że tak powiem dupa! Kolego odezwij się i przybliż, nam co zrobiłeś i ile w portweliku kasiorki ubyło...
    Tak swoją drogą, widze, że nie tylko mojemu autku mrozy nie posłużyły!! Wsześniej wszystko działało elegancko i bęc.

    Pozdro i czekam na odpowiedź.
    Panowie, to temat na inny watek. Jak wywala Wam ABS+ESP to moze byc szereg bledow. Nie bede oryginalny, ale nie naprawicie tego przez forum dopoki nie bedziecie znac bledow z komputera.

    --marek

  8. #18

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Legionowo
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sai Pokaż post
    Ja u mnie temat rozpracowałem. Problemem była nie łącząca wtyczka czujnika ciśnienia płynu przy pompie hamulcowej.

    Tak swoja droga: miales problem przez caly czas, czy blad pojawial sie tymczasowo podczas jazdy (losowo) ?

    --m.

  9. #19

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jelenia Góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Tommy_Vercetti Pokaż post
    Deja vu... Dwa dni temu zapaliły mi się obie kontrolki, ale po paru chwilach zgasły, odpaliłem go pare razy... Ale dziś Jak się zapalą, tak wogóle nie gasną!!! Tzn. ESP zgaśnie ale jak przejade kawałek się zapala. Nie działa ESP, ABS i, że tak powiem dupa! Kolego odezwij się i przybliż, nam co zrobiłeś i ile w portweliku kasiorki ubyło...
    Tak swoją drogą, widze, że nie tylko mojemu autku mrozy nie posłużyły!! Wsześniej wszystko działało elegancko i bęc.

    Pozdro i czekam na odpowiedź.
    Mam identyczne objawy wszystko tak samo...dzisiaj np nie zapalily sie wogole wszystko ok ale wczoraj juz mnie to do obledu doprowadzalo!!!!
    Jak naprawialem to w tamtym roku mechanik powiedzial ze przewod nie mial styku i to bylo przyczyna ale moze byc tez to ze dostanie sie woda ta cala sol i zaczyna szwankowac nie pamietam ile placilem za usuniecie tej usterki...wiem ze jezdzilem do mechanika z dwa trzy razy bo raz lutowali kombinowali i w koncu niby wymienili ....ale wiecie jak jest!
    Po swietach bede probowal usunac ta udreke jak sie z tym uporam dam znac..pozdro

  10. #20
    Tommy_Vercetti's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Niepruszewo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie narazie Ok Zabawne...
    http://img120.imageshack.us/img120/3764/sygna9ho1rz5.jpg

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •