Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 22

Temat: automatyczna skrzynia

  1. #1
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny automatyczna skrzynia

    witam. Pytanie kieruje do osób majacych automatyczna skrzynie biegów. mam problemik z owa skrzynia, a mianowice rano jak autko zimne podczas odpalania nie zapalaja mi sie lampki od automatycznej skrzyni tzn PNRD321.podczas ruszania ruszam (wydaje mi sie ze z 3 biegu) i nie przełancza biegów, po ujechaniu paru kilometrów zapalaja sie lampki PNRD321 i dalej nie przełancza biegów. musze sie zatrzymac zgasic auto i odpalic ponownie. wtedy juz jest wszystko oki. VAG nic nie pokazuje . tylko pompa ABS.macie jakis pomysł????
    Dodano:
    nikt mi nie jest w stanie pomoc??
    Ostatnio edytowany przez lukaszSP - 28-02-10 o 19:43 Powód: Automatyczne łączenie postów

  2. #2
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    i co nikt mi nie pomoze??

  3. #3
    boży's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja tez mam automacika , moze jakies sterowniki , najlepiej jedz do aso , lub poszukaj moze w twojej okolicy jest jakis spec od automatów , a jak wczesniej działała skrzynia wszystko dobrze było ? nie szarpało biegami ?

  4. #4
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez boży Pokaż post
    ja tez mam automacika , moze jakies sterowniki , najlepiej jedz do aso , lub poszukaj moze w twojej okolicy jest jakis spec od automatów , a jak wczesniej działała skrzynia wszystko dobrze było ? nie szarpało biegami ?
    wszystko było oki. skrzynia przełanczała spokojnie. nie szarpało nic. nagle zgasły lampki od skrzyni i nie działaja biegi. a jak sie zapala lampki to wszystko wraca

  5. #5
    boży's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    to nie mam co panikowac skrzynia nie psuje sie o tak pstryk , zajedz do aso albo poszukaj kogos od automatów w okolicy i napewno pomoga, ja moge tylko zgadywac ale pewnie jakis sterownik nawala , cos z elektronika skrzyni bedzie na 100%

  6. #6
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Jutro na 15sta jade odstawic auto do machera . wiec sie okaze. ma 3 usterki. kontrolka ABS ponoc pompa(wskazania VAGA) czujnik predkosci licznika bo pokazuje tylko predkość do 100km/h i skacze wskazówka jak w maluchu no i skrzynia. Dam znac jak tylko bede cos wiedział.

  7. #7
    boży's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    aha i jak nie wymieniałes oleju w skrzyni to wymień , no i filtr tego oleju , tak na wszelki wypadek

  8. #8
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez boży Pokaż post
    aha i jak nie wymieniałes oleju w skrzyni to wymień , no i filtr tego oleju , tak na wszelki wypadek
    olej i filtry wymienione

  9. #9
    stuleyy's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Mój kolega w golfie IV też ma automat i mial takie same obiawy co Ty. Odnośnie lampek, to trzeba było poprawić styki i trochę polutować. Zdjęliśmy ramkę i zauważyliśmy, że jeden kabelek jest porwany. Odnośnie nie zmieniania biegów, to winny był czujnik, nie pamiętam jak się nazywał, czujnik obrotów czy prędkości obrotowej. Były strasznie słabe styki w kostce i skrzynia raz zmieniała biegi, a raz nie. Te dwie rzeczy, czyli nie świecenie lampek i nie zmienianie biegów nie miały ze sobą nic wspólnego, bynajmniej w przypadku samochodu kolegi. Teraz wszystko działa bez żadnych kłopotów.

  10. #10
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez stuleyy Pokaż post
    Mój kolega w golfie IV też ma automat i mial takie same obiawy co Ty. Odnośnie lampek, to trzeba było poprawić styki i trochę polutować. Zdjęliśmy ramkę i zauważyliśmy, że jeden kabelek jest porwany. Odnośnie nie zmieniania biegów, to winny był czujnik, nie pamiętam jak się nazywał, czujnik obrotów czy prędkości obrotowej. Były strasznie słabe styki w kostce i skrzynia raz zmieniała biegi, a raz nie. Te dwie rzeczy, czyli nie świecenie lampek i nie zmienianie biegów nie miały ze sobą nic wspólnego, bynajmniej w przypadku samochodu kolegi. Teraz wszystko działa bez żadnych kłopotów.
    dzisiaj odstawiłem auto do machera. wiec sie okaze. a u mnie chyba lampki maja wpływ na zmiane biegó. bo jak nie działaja to nie przełancza skrzynia. jak sie zaswieca to jest oki.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •