Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 13

Temat: wymiana lamp

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WARSZAWA
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny wymiana lamp

    Witam
    no niestety w tym roku auta nie wymienie dlatego chc? je odroin? od?wierzy?
    mam Audi z 99 roku i ma te fatalne szklane lampy
    chc? je wmieni? na te od modelu po liftingowgo

    Czy mo?ecie poleci? mi od kogo mam je kupi?
    gadam z go?ciem z allegro - on sprzedaje towar marki DEPO - co o tym myslicie ?
    http://www.allegro.pl/item309361104_...0_00_depo.html
    czy jako?? tych lamp dor?wnuje orgina?om/?

    czekam na info i ew uwagi

    A i jeszcze mam jedno pytanie - gdzie kpi? oprawki ?ar?wek do tylnych lamp ?

    pozdrawiam
    Wiktor
    Ostatnio edytowany przez wiktor - 08-02-08 o 18:33
    Wiktor
    A3 1,9 TDI
    Jeszcze bez chipa


    HONDA
    FIREBLADE 954
    154 PS
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Wiktor nie baw się w zamienniki...Jeśli już to tylko ori polift. Sam mam DEPO i powiem jedno...nigdy wiecej nie wydam kasy na zamienniki.. Po niecałym miesiacu od załozenia na szkłach od wewnątrz pojawiły sie pęknięcia...http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=6874 tu masz link. Jeśli chodzi o widocznosc to nie narzekam, co prawda do ideału im daleko..ale...Jeśli możesz to kupuj ori. DEPO nie jest warte złotówki. Takie moje wrażenia z użytkowania tych lamp.

    Pozdrawiam
    A3 1.8 AGN Ambition by marti - było...


  3. #3
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    a moze mi ktos cos napisac na temast lamp tego typu do audi a3 -> http://moto.allegro.pl/item304531898...ngel_eyes.html

    mialem cos takiego w e36 i strasznie parowaly... ;/ moze ktos ma za?ozone takie lampy i cos moze na ich temat powiedziec...bede bardzo wdzieczny

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gawrone Pokaż post
    a moze mi ktos cos napisac na temast lamp tego typu do audi a3 -> http://moto.allegro.pl/item304531898...ngel_eyes.html

    mialem cos takiego w e36 i strasznie parowaly... ;/ moze ktos ma za?ozone takie lampy i cos moze na ich temat powiedziec...bede bardzo wdzieczny
    Dwa miesi?ce temu kupi?em sobie do mojej A3 angels eyes. Po za?o?eniu rzeczywi?cie parowa?y jak jasna cholera. Wiedzia?em o tym przed kupnem ale zaryzykowa?em, ze sobie z tym poradz?. Najwa?niejsz? rzecz? jest poprawi? niestety kiepskiego producenta. Uszczelni?em lampe szczeg?lnie od strony kierunkowskaz?w bo tam by?y takie szpary ?e nie dziwi?em sie ju? ?e pojawia?a sie woda. Prewencyjnie oklei?em silikonem do klejenia szyb ??czenia klosza z reszt? lampy. Ale najwa?niejsz? rzecz? jak sie okaza?o jest uszczelnienie silikonem otwor?w na ?ar?wki a najbardziej ten od kierunkowskazu. Dodatkowo zrobi?em kilka odpowietrznik?w i jest OK.

  5. #5

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WARSZAWA
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A powiedzcie jak się sprawują lamy tylnie tej firmy?
    bo chcę wymienic cały komplet?
    Wiktor
    A3 1,9 TDI
    Jeszcze bez chipa


    HONDA
    FIREBLADE 954
    154 PS
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE

  6. #6
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Oddo: powiedz mi czy uszczelniajac te lampy najpierw je rozkleiles i skleiles od nowa...czy tylko uszczelniles bez rozbierania...?? i jak zrobiles te odpowietrzniki ?? nawierciles jakies otwory z tylu lampy ?

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gawrone Pokaż post
    Oddo: powiedz mi czy uszczelniajac te lampy najpierw je rozkleiles i skleiles od nowa...czy tylko uszczelniles bez rozbierania...?? i jak zrobiles te odpowietrzniki ?? nawierciles jakies otwory z tylu lampy ?

    Nie rozklejałem bo bałem się że uszkodzę całą lampę. Jak zacząłem dokładnie oglądać całą lampę to widać było że od strony kierunkowskazu klosz jest nie doklejony i właśnie w tym miejscu najbardziej zbierała się woda. Kupiłem klej do szyb u znajomego który wymienia szyby samochodowe. Klej wciskałem w szpary i na jakąś godzinę przycisnąłem wszystko przy pomocy zacisku. Po tych zabiegach parowanie zdecydowanie ustało ale nie do końca. Nałożenie silikonu już na otwory żarówek dały już super efekt. Odpowietrzniki robiłem w miejscu gdzie są te białe okrągłe nakładki. Jest ich chyba sześć (ale wydaje mi sie ze wystarczy zrobić 2-3 otwory w różnych częściach lampy). Otwory zrobiłem przy pomocy lutownicy ale dodatkowo w rozgrzany otwór wcisnąłem giętką rurkę, żeby uniknąć przedostawania sie wody. Oczywiście rurka wystaje na ok. 1,5cm poza obrys lampy. Po zakupie chciałem te lampy wywalić do kosza ale teraz już jestem zadowolony. Czasami jak pisałem lekko zaparują na dolnych obrzeżach lampy ale odpowietrzniki zrobią swoje i wszystko odparuje.
    Różnica jest ogromna. Jak założyłem po zakupie bez przeróbek w lampie była woda i para na całym kloszu. Teraz jestem zadowolony bo nie parują i świeca o wiele lepiej od oryginalnych. Szkoda tylko że angels eyes bez własnoręcznych poprawek są beznadziejne.....
    Ostatnio edytowany przez Oddo - 09-02-08 o 13:20

  8. #8
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    dzieki za odpowiedz...mialem angels eyes w e36 i myslalem ze je rozwale...cale parowały nawet oddalem pierwszy komplet do reklamacji dostalem nowe i na poczatku nie parowaly a pozniej tez zaczely parowac;/ dlatego teraz sie bardzo zastnaawiam nad zakupem takich do a3...no ale jezeli takie zabiegi jakie przeprowadziles sa wstanie zapobiedz temu parowaniu to musze to rozwazyc

  9. #9

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gawrone Pokaż post
    dzieki za odpowiedz...mialem angels eyes w e36 i myslalem ze je rozwale...cale parowały nawet oddalem pierwszy komplet do reklamacji dostalem nowe i na poczatku nie parowaly a pozniej tez zaczely parowac;/ dlatego teraz sie bardzo zastnaawiam nad zakupem takich do a3...no ale jezeli takie zabiegi jakie przeprowadziles sa wstanie zapobiedz temu parowaniu to musze to rozwazyc
    Musisz się dobrze zastanowić. Trochę mnie to pracy i nerwów kosztowało ale teraz wszystkim się podoba.

  10. #10

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NL
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    gawrone jedna z osob ktora zamowila angel eyes ze strony ktora podales jestem ja, mam nadzieje ze wszystko bedzie gralo , oddo troche mnie uspokoil, bo parowanie z tego co pisze nie jest tak wielkim problemem jak idzie sie z nim uporać , jutro lampy powinny byc wiec jak juz je zamontuje i troche pojezdze dam Ci gawrone znac jak to wszystko chodzi pozdrawiam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •