Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Problem z ringiem

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Lightbulb Problem z ringiem

    Witam wszystkich.
    Miesiac temu zakupilem audiczke z niemiec z lampami sonar. Od tygodnia jezdze z 3 dzialajacymi ringami. 4 odmawia posluszenstwa i czasami np slabo mruga jak zuzyta jarzeniowka lub wogole nie swieci. Czy ktos juz mial podobny problem?
    Pozdrawiam

  2. #2
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Tam sa diody LED zalatwieniem problemu bedzie wymiana tych diod.

  3. #3
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    nie wiem jak to jest w Audi a3 z tymi lampami firmy sonar...ale miałem Ringi Angel Eyes z e36 coupe... w ja tam osobisnie nie mialem zadnych diód...sprawdz kable od tych ringów bo w e36 zeby one swieciły trzebe bylo zozciac kable od zwykłych postojówek i je tam razlem złaczyc.moe gdzies nie stykaja...bo od tych rningow nie ma zadnej wtyczki ktora podpinasz tylko kabelki ktorymi sie wpinasz w inne kable...moze gdzies cos nei łaczy...i jak mozesz to powiedz mi jak ci sie te lampy sprawuja...? bo jak mialem je w e36 to myslalem ze je rozwale...ciagle parowaly...az załowalem ze je kupilem...ladnie wygladaly ale jak troche popadalo albo bylo zimno na dworze to odrazu pelno pary mialem w lampach ;/ a chcialem tez wsadzic takie do mojej a3 ale sie troche zastanawiam czy znowu nie beda parowac...bardzo mnie takie cos irytuje bo wyglada to jak wiejski tuning ;]

  4. #4

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Byc moze cos nie styka. Pytanie do kolegi Icemana, zeby zmienic ta zarowke to trzeba sciagnac/wyciac cala przednia oslone lampy(klosz)? Czy ktos z was to juz robil?

    Jesli chodzi o same Sonary to faktycznie, wyglada to niezle ale co do jakosci to bywa z tym roznie. Nie wiem ile te lampy swiecily zanim kupilem niunie, ale na dzien dzisiejszy paruje mi jedna strona. Ktos na forum pisal, ze jest to kwestia uszczelnienia silikonem. Jak zrobi sie troche cieplo to posiedze nad lampami bo chce zamontowac przetwornice.

    pozdr

  5. #5
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    mam znajomego ktory obracal te ringi zeby swiecily w kszta?cie podkowy " U " bo one sa na dole laczone i jest kawalek ktory nie swieci...kolega przed?uza? maske i odwracal ringi zeby to laczenie bylo u gory i musial rozebrac lampe...sci?gal przedni klosz...czyli trzeba rozkleic lampe. same ringi mozesz kupic na allegro jezeli masz ktorys walniety w co szczerze watpie...moim zdaniem cos jest z kabelkiem od ringu...no ale moge sie mylic

    ringi dostepne sa na aukcji -> http://www.allegro.pl/item306126952_...i_audi_a3.html

  6. #6
    czesiujunior's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pobiedna/JG/ Wrocek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    ja nie dawno kupilem Angel Eyes i na poczatku tez mi parowaly ale zauwazylem ze tam sa dwie male zarowki kolo kierunkow i je trzeba wlozyc i jeszcze dodatkowo przekrecic i to zalatwilo sprawe.teraz nic nie paruje i wszystko dobrze jest

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •