Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Światło wnętrza - lampka w podsufitce, schowek

  1. #1
    beniek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zambrów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Światło wnętrza - lampka w podsufitce, schowek

    Witam,
    od jakiegoś czasu nie działa mi podświetlenie wnętrza (chodzi o lampkę w podsufitce), powinna świecić po otwarciu drzwi, zgaszeniu auta, otwarciu auta z pilota lub kluczyka. W ubiegłym tygodniu podświetlenie pojawiło się na kilka dni a na dzień dzisiejszy znowu nie działa. Z tego co wiem lampka sterowana jest masami. Lampka sama w sobie jest sprawna można ja manualnie włączyć i wyłączyć. Gdzie szukać przyczyny? A i podobną sytuacje mam z podświetleniem schowka. Przez jakiś czas nie działało potem wróciło do normy a teraz znowu nie świeci. Zjawiska są od siebie niezależne z tego co zauważyłem.

  2. #2
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Bieniek a może by tak kontynuować istniejące tematy???
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  3. #3
    beniek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zambrów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    bardzo chętnie, z tym ze mój problem ze schowkiem nie polega na tym co u większości i problem nie leży w styku za zaślepka z boku deski, gdzieś mi po prostu znika prąd i na tych stykach już go nie ma - najprawdopodobniej masa, z lampka w podsufitce jest chyba podobnie też gdzieś znika jedna z mas, aczkolwiek mogę się mylić, tematów o podświetleniu prześledziłem mnóstwo (w jednym z nich chyba nawet pomagałeś mi znaleźć rozwiązanie) jednak do tej pory nie udało mi się usunąć usterki. warunki za oknem zaczynają sprzyjać i chciałbym w końcu to 'ogarnąć', jeśli za linkujesz mi tematami w których znajdę rozwiązanie bardzo chętnie prześledzę, jak pomożesz rozwiązać problem bedę bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •