Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: Wariujaca wycieraczka oraz tylna klapa

Threaded View

  1. #1
    gedzior's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kleve
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny Wariujaca wycieraczka oraz tylna klapa

    Witam Panowie nie wiem czy byl juz taki temat, ale po poszukiwaniach zadnej konkretnej informacji nie moglem uzyskac.

    Opowiem moj przypadek:

    Na poczatku zauwazylem ze tylnia wycieraczka zaczela swirowac a mianowicie sama sie wlaczala zatrzymywala gdzie chce, po jakiejs godzinie jazdy sie uspokoila i przestala reagowac na zalaczanie.
    Po jakis 2 godzninach wrocilem z trasy pojechalem na myjnie aby umyc auto ze soli, po nastepnych 30 minutach zaczelo mi sie palic na wyswietlaczu ze tylnia klapa jest otwarta co nie zgadzalo sie z faktem, sprawdzalem otwieralem zamykalem klape, nic dalej sie swiecilo, zauwazylem rowniez ze jak zamykalem auto nie bylo sygnalizacji kierunowskazami tylko jak otwieralem sie zapalaly.
    Z racji ze bylo juz pozno postanowilem ze zobacze dzis o co chodzi, wiec dzis schodze do auta, jest mroz na dworze wlaczam wycieraczke dziala i swiruje jak sie wlaczy nie chce sie zatrzymac po jakis paru minutach sie wylaczy, po czym informacja o niedomknietej klapie zniknela, ale za to przestaly dzialas spryskiwacze.

    Prosze o jakies podpowiedzi bo nie wiem od czego mam zaczac szukac nie wiem czy to wina dostajacej sie gdzies wody czy poprostu ktorys ze sterownikow mi pada.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 03-07-15 o 18:49

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •