Pokazane rezultaty 1 do 10 z 13

Temat: uszkodzony sterownik? co robić? A3 1997 1.6

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sdz

    Domyślny uszkodzony sterownik? co robić? A3 1997 1.6

    witam wszystkich forumowiczów proszę was o pomoc, mianowicie: mam do kupienia audi a3, rocznik 97 1.6 benzyna, mam dwa problemy ktore musze rozwiazac:

    Świeci się kontrolka od air bagu, po podłączeniu u jakiegoś mechanika w VAG-u wyskoczył błąd 65535 - internal control module memory error 00-00 - -

    z tego co tu wcześniej wyczytałem to bodajże uszkodzony sterownik

    Pytania, o jaki dokładnie sterownik chodzi, gdzie się on znajduje, ile kosztuje zamiennik i gdzie go można dostać, czy to urządzenie jest uszkodzone czy może co innego, autko ma lekką szkode, zderzak pekniety do klejenia i troche przesunieta maska. Nie wiem co zrobić bo autko ogólnie jest ładne ale nie chciałbym się naciąć, może to być koszt 50zł a moze sie skonczyc fatalnie dlatego proszę was o radę, bo to dla mnie bardzo ważne.

    A druga sprawa, chodzi o temperature, ta co na liczniku jest, 60-90C itd.
    Autkiem jak się jedzie szybciej to temperatura spada do 60 nawet a jak się jedzie wolno albo stoi na swiatlach temp wraca do 90 stopni.... o co moze chodzic? moze termostat albo czujnik temp cieczy.... ? Prosze bardzo o pomoc forumowicze.... pozdrawiam.... P.S nie kumam co znaczy ten prefix 8L bądź 8P i prosze o wytlumaczenie zaznaczylem 8L
    Ostatnio edytowany przez karolas1987 - 23-01-08 o 20:51

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •