Strona 52 z 141 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 511 do 520 z 1464

Temat: Klimatyzacja, czyszczenie, serwis, problemy

Hybrid View

  1. #1
    Siela's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WPR
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    szukam i szukam, i nie moge znaleźć, może mnie ktoś poratować numerem lub wymiarami łożyska sprężarki klimy?? 1.6 AEH, klima manualna, jeżeli ma to jakieś znaczenie.

  2. #2
    Mongo2001's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchy LAS k/Poznania
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Dzis byłe w warsztacie specializującym sie w naprawie klimy i zmierzyli mi cisnienie i stwierdzili ze za niskie i ze czujnik dlatego nie załącza spręzarki.Wiec nabili i... cholera nadal nie załącza...i odesłali mnie do elektryka bo znaleźli jakoś luźną kstke pod alumulatorem i nie wiedzieli do czego to podłączyc... Wogóle cos tam byłe z kablami grzebane...
    I co mam teraz zrobic? JAk sprawdzic błędy klimatronika? Trzeba jechac z tym do aso?

  3. #3
    gados82's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    malbork
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Dziś miałem podobny problem podjechałem nabić klime koleś się podłączył pod klimę ciśnienie było ale klima się nie załączała, kazał mi jechać do elektryka jutro mam wizytę.
    Może to być coś poważnego??

  4. #4
    Mongo2001's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchy LAS k/Poznania
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Juz wiem. Okazało sie ze ta kostka o ktorej pisałem we wczesniejszym poscie była przyczyną. Po podłączeniu sprezarka ruszyła ale nic co dobre nie trwa wiecznie i po około dwoch minutach zaczeło sie z niej dymic... pewnie ktos specialnie odłączył. Znajomy mowił
    ze to moze sie zacierac elektromagnes albo juz spreżarka ma dosc... Mam to sprawdzic na podnosniku poprzez ponowne włączenie i jak sie zacznie dymic wyłączyc silnik i kluczem spróbowac kręcic od dołu i sprawdzic czy to wina elektromagnesu czy juz sprezarke blokuje... Wiec jesli to elektromagnes to mozna wymienic nie spuszczajac gazu? a jesli sprezarka to co robic? Dac do regeneracji czy kupic inna? Moze ktos przerabiał ten temat...
    POzdR

  5. #5

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny nie chce się włączyć wentylator na chłodnicy

    Witam dzisiaj robiłem serwis klimy i po nabiciu gazu serwisant sprawdzał ciśnienie przy włączonej klimie i przy 27 barach nie włączał się wentylator na chłodnicy z klimy a powiedział ze to już wielkie ciśneinei i we wszystkich autach duzo wczesneij sie włącza chłodzenie. Czy ktoś już miał podobny problem. Klima chłodzi dobrze ale powiedział ze na postoju może sie tak zagrzać ze ciśneinie wzrośnie i może rozerwac przewody. Błędy jakie miałem na Vagu to : 3855 , 3841 , 271 , Błędów nie da się skasować bo ciągle występują

  6. #6

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jaw
    Auto
    skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Kurcze dziś po zakupie autka przyszła pora na sprawdzenie klimy w odpowiednich warunkach, co się okazało, na polu ponad dwadzieścia stopni a w kabinie idzie się ugotować. Dając na 18 stopni i na low idzie cały czas ciepłe powietrze. Jak sprawdzić czy sprężarka się włącza? Odpalić silnik na wyłączonej klimie i dopiero pózniej ją włączyć nasłu****ąc "cyk" ?

    Dodam że nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej, czy to może mieć z czymś związek?
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez SMorrison - 05-04-09 o 13:35

  7. #7
    BadAzz's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    BMW e46 320d touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    SMorrison wystarczy spojrzeć parę postów wyżej! W poście #504 napisałem jak sprawdzić. czy załącza się klima.

    http://www.karolinaroksela.republika.pl/

    ZAPRASZAMY!!! Projekty ogrodów, terenów zieleni, florystyka, bukieciarstwo.


  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    witam dziś odgrzybiłem i nabiłem klime cała operacje kosztowała mnie 100zł chyba w miare tanio

  9. #9
    thomi's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Maz
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michalski Pokaż post
    witam dziś odgrzybiłem i nabiłem klime cała operacje kosztowała mnie 100zł chyba w miare tanio
    a olej w sprężarce wymieniony ?? u mnie na wiosce do końca kwietnia promocja wszystko za 150 muszę się zebrać w końcu

  10. #10
    metys's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam wczoraj sprawdzalem moja klime bo od kupienia autka mija 5 miesiecy a ja jeszcze nie mialem okazji wlaczyc klimy. Po wlaczeniu econ zimne powietrze nie leci pojechalem wiec do kolesia nabic gazu. Koles podlaczyl swoja aparature i stwierdzil ze gaz jest podobno nawet za duzo ale nie zalacza sie kompresor. I tu moje pytanie jakie cisnienie powinno byc w ukladzie klimatyzacji, czy to moze byc przyczyna ze nie wlacza sie kompresor (za duze cisnienie) wentylatory po wcisnieciu econ kreca sie.
    Prosze o porade

Strona 52 z 141 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •