Ma dziwne odgłosy przy końcu hamowania jak auto już prawie staje tak jak by abs się uruchamiał na chwilę i przy ruszaniu tak jak by coś chrupotało obcierało w prawym kole. Kupiłem auto i zmieniłem tarcze(brembro) klocki(ATE) po 3tys km tarcze się skrzywiły. Jeździłem tak trochę i przetoczyłem tarcze specjalną maszyną na samochodzie bicie ustało przejechałem trasę 800km na drugi dzień po przejechaniu 100km zapalił się ABS jeździłem z tą kontrolką sprawdziłem ze to prawy czujnik ABS padł. z braku czasu jeździłem tak po ok 3tyś km odczułem ze tarcze znów sie chyba lekko skrzywiły (bicie kierownicy przy hamowaniu powyżej 100km/h i przy wolnej jeździe i lekkim naciśnięciu hamulca czuć obcieranie (teraz jest już to mocno czuć przejechałem kolejne 3tyś km) Znalazłem czas kupiłem czujnik zmieniłem go kontrolka zgasła ale teraz jest to co pisałem na początku przy hamowaniu i ruszaniu i przy ruszaniu słychać to na pewno w lewym kole (czujnik zmieniałem w prawym) i dodam jeszcze po odłączeniu czujnika nie ma tych odgłosów a po podłączeniu kiedy abs działa już są. Czujnik zamiennik czy to możliwe ze to przez niego czy powinno wymienić się po obu str ? Mam zamiar kupić nowe tarcze Tym razem (ATE) ale nie sądzę żeby żeby to pomogło na mój problem z tymi odgłosami ponieważ do kiedy czujnik działał a tarcze były krzywe to tego nie było słychać. A dodam że auto ma EDS czy jakoś tak tylko że to nie to bo wiem jak to działa i kiedy.