Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 11

Temat: [8l] Doradzicie mi jak moge naprawic ta felge??

  1. #1
    domingez's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    BMW e46 M-Technik :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny [8l] Doradzicie mi jak moge naprawic ta felge??

    heja.

    Mam problem Jezdze na alusach w zimie bo w sumie nie ma imy we wrocku. Jakis koles zajechal mi droge i uciekajac na pobocze przetarlem felge o kraweznik. Powiedzcie mi czy da sie to jakims domowym sposobem zatuszowac czy oddac ja do regeneracji i czy ona bedzie taka jak poprzednio? To jest felga 17 od Audi TT. Jestem zalamany


    Fota z telefonu. Przepraszam za jakosc.

    Audi A3 Q-tro Stajling 35.000 zł, Big Turbo i Inter na zaciskach z OBI 7.000 zł, Wydech Miltek 4.000 zł, sprzęgło od Kasi 3.000 zł --> Zobaczyc omEna pierwszego na mecie bezcenne

  2. #2
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Jest specjalny klej do aluminium , nakłada sie jak szpachle , pozniej czyscisz to miejsce papierem wodnym i pryskasz lakierem odpowiednio dobranym do felgi . To zdecydowanie prosty , tani i skuteczny sposób na naprawe takiego zarysowania.
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  3. #3
    domingez's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    BMW e46 M-Technik :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    mucka38, To chyba bede musial go wyprobowac... Dzieki
    Audi A3 Q-tro Stajling 35.000 zł, Big Turbo i Inter na zaciskach z OBI 7.000 zł, Wydech Miltek 4.000 zł, sprzęgło od Kasi 3.000 zł --> Zobaczyc omEna pierwszego na mecie bezcenne

  4. #4
    ułe's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oświęcim
    Auto
    Vw CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    ja proponuje ci to zostawic tak jak jest bo jak pomalujesz jedna felgę to od razu będzie widać różnicę że coś było robione z tą felgą. A zaeby pozbyć się tej rysy to polecam szpachle z pyłem aluminowym

  5. #5
    domingez's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    BMW e46 M-Technik :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ule
    ja proponuje ci to zostawic tak jak jest bo jak pomalujesz jedna felgę to od razu będzie widać różnicę że coś było robione z tą felgą. A zaeby pozbyć się tej rysy to polecam szpachle z pyłem aluminowym
    Czyli najlepiej zostawic i moze na wakacje bym oddal do regeneracji. Znam dobry warsztat. Tylko nie wiem ile taka regeneracja moze kosztowac.
    Audi A3 Q-tro Stajling 35.000 zł, Big Turbo i Inter na zaciskach z OBI 7.000 zł, Wydech Miltek 4.000 zł, sprzęgło od Kasi 3.000 zł --> Zobaczyc omEna pierwszego na mecie bezcenne

  6. #6
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ule
    jak pomalujesz jedna felgę to od razu będzie widać różnicę
    ...mozna zrobic to miejscowo , nie malujac calej felgi . Slad jesli bedzie to dosc szybko wyrówna sie z całoscią , to przeciez felga a nie element nadwozia
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  7. #7
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW E60 520d LCI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    domingez to jest pęknięcie czy rysa jak pękniecie to oddałbym to do regeneracji, temat podobny do tego co był na temat regenerowanych opon, czyli generalnie bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo...

  8. #8
    domingez's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    BMW e46 M-Technik :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czarogo
    domingez to jest pęknięcie czy rysa jak pękniecie to oddałbym to do regeneracji, temat podobny do tego co był na temat regenerowanych opon, czyli generalnie bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo...
    Jakby to bylo pekniecie to bym nie dawal do regeneracji tylko pojechal do salonu audi i kupil nowa. Nie jestem zwolennikiem polsrodkow kosztem bezpieczenstwa moich pasazerow kij ze mna. To jest rysa nawet nie gleboka. W sumie nie trzeba by bylo za duzo robic wystarczyloby papierem przejechac i polakierowac na nowo z tym ze u mnie takie cos to 250 zeta a to za duzo jak na ta chwile bo komputer mi padl w samochodzie i pompa ABsu i musze to zrobic. Do tego swiata i sylwester wiec to jest malo wazne dlatego chce cos wykombinowac na teraz.
    Audi A3 Q-tro Stajling 35.000 zł, Big Turbo i Inter na zaciskach z OBI 7.000 zł, Wydech Miltek 4.000 zł, sprzęgło od Kasi 3.000 zł --> Zobaczyc omEna pierwszego na mecie bezcenne

  9. #9
    cober's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biała Podlaska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mucka38
    Jest specjalny klej do aluminium , nakłada sie jak szpachle , pozniej czyscisz to miejsce papierem wodnym i pryskasz lakierem odpowiednio dobranym do felgi . To zdecydowanie prosty , tani i skuteczny sposób na naprawe takiego zarysowania.

    oj wydaje mi sie ze nie polezy to zbyt dlugo na kole i wczesniej czy pozniej odpadnie, chyba trzeba przebolec ten temat narazie, a zimowki to zawsze na felgach + ładny kołpaczek :]
    <>

  10. #10

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Chwilowy brak
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Proponuję kupić zwykły szpachel np NOVOL , papier wodny i wyrównać tą rysę.Można dobrać lakier do felgi w mieszalni lakierów samochodowych-lakiery nabijają też w SPRAY jeśli nie masz kompresora i pistoletu.Wszystko zrobisz sam bez problemu.Co do ceny regeneracji u Ciebie 250zł to chyba kogoś pogięło! U mnie spawanie,prostowanie i lakierowanie całej feli to ok 150-200 zeta max!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •