Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Elastyczność silników

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Volvo
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Elastyczność silników

    Witam, jestem tutaj nowy i nie mam(jeszcze) A3 ale planuje zakup takiego cudeńka
    Interesuje mnie obejrzenie elastyczności silników w A3 głownie chodzi o motorek 3,2L
    Na YouTube wszyscy od razu startują z 1 biegu, a to nie daje odzwierciedlenia
    Jedynie co znalazłem to taki artykuł:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez http://moto.pl/MotoPL/1,99233,2120102.html
    Robię prostą próbę elastyczności. Zwalniam do pięćdziesiątki, wrzucam szóstkę i naciskam gaz. A3 gładko nabiera prędkości. Dopiero przy 230 km/h prosi o trochę czasu do namysłu, ale i tak wskazówka konsekwentnie pnie się niemal do końca skali prędkościomierza.
    No ale tutaj znowu mamy rozbieżność bo co znaczy stwierdzenie "aż miło" więc prośba do posiadaczy tego i innych modeli(silników) aby zrobili podobny test ale nakręcając filmik(pokazujący obrotomierz i prędkościomierz) i wrzucając na neta, to na prawdę pomoże kupującym, którzy patrzą na elastyczność i ciąg silnika od dolnych zakresów silnika. Poza tym takiego tematu jeszcze nie było Nie mówię tutaj jednoznacznie aby do 230 ciągnąć, ale sądzę że 150km/h to na Polskich drogach jest w każdym rejonie Polski realne(tzn... nie trzeba szukać torów wyścigowych czy lotniska)
    Aha... wypadało by dodać ewentualny przebieg auta oraz rodzaj paliwa(ON/PB95/PB98/LPG)

    PS: Jak nie odpowiedni dział to proszę moderatora aby go umiejscowił odpowiednio
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 02:18

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •