Pokazane rezultaty 1 do 10 z 13

Temat: bkc przeładowuje geometria chodzi płynnie bez przycinania się

Threaded View

  1. #1
    Baxx12's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jelenia Gora
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny bkc przeładowuje geometria chodzi płynnie bez przycinania się

    Przeladowanie w BKC

    Witam.
    Mam problem z moim audikiem. Jest to A3 8p 105 BKC Mianowicie: przy obciazeniu na 4tym i 5tym biegu w granicach 1900 a 2100 obrotow zawor elektromagnetyczny zbija mi raptownie cisnienie. Przeladowuje mi minimalnie ale tylko w dolnych granicach obrotowych czyli okolo 2000 obrotow, dalej jest git,moge go krecic na 4tym biegu do odciecia i nic sie nie dzieje, dodam ze geometria chodzi plynnie. Podmienilem z innego BKC zawor elektoromagnetyczny,przeplywke,czujnik cisnienia doladowania i dalej jest to samo.Na sztandze jeszcze byla farba ale mimo wsztstko skracalem ja i wydluzalem...bez efektow a raczej bylo gorzej. Aktualnie sztanga jest w pozycji takiej jak byla na poczatku a ja stwierdzilem ze sie poddaje. Auto fajnie przyspiesza tylko ta turbo dziura w zakresie 2000 obrotow juz mnie dobija. Co to moze byc?? czy mial ktos podobny przypadek? pewnie do rozszyfrowania beda potrzebne logi? Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na prywatną wiadomość Przekazywanie wiadomości Przekaż

    Szybka odpowiedź
    Ostatnio edytowany przez Baxx12 - 10-09-12 o 08:21

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •