Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 23 z 23

Temat: Remont silnika 1.8T-zestawienie kosztów

  1. #21

    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    Dzieki za odp.
    Z racji tego, ze nie mam 50 postow by pisac na "MODEROWANYM" dziale sprzedaz: jezeli ktos rozgladal by sie za gratami APY plus turbo prosze dac znac na pw lub gg 1718862

  2. #22

    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    bmw
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Remont i zakuwanie 1.8t arx

    Witam, potrzebuję pomocy mam a3 1.8tq seria 150 arx pomodzona na 29~km.
    Od modyfikacji zrobiłem 7 tys km i panewka zaczęła stukac jedna zawinela się na drugą, uznałem że bez sensu kupować silnik bo nie wiadomo co kupię a planuje dalej podnosić moc, myślę o 400km.
    Myślę że najlepszą opcją jest kuta korba nowe pierscienie dobre panewki głowica do remontu zawory nowe ale chyba zostanę prży seryjnych no i wiadomo wszystko co się da nowe.
    Co przy tych mocach się poddaje tak żeby wszystko było dopiete na ostatni guzik.
    Narazie będę wyciskał to co mam z k04 s3 8l przerobiona u Peruna będę spawac pod nią kolektor bo żeliwo mocno ogranicza przepływ spalin i jest straszny piekarnik pod maską.
    Później będę myśleć nad zmianą turbiny ale to odległy temat bo szkoda mi tej świeżo zrobionej.

    Wał korbowy chce wymienić i tu mam problem z jakiego silnika będzie pasować bo z arx z czego co.widzę jest słabo z dostępnością.

  3. #23

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wwa
    Auto
    Audi +400hp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Panowie potrzebuję wartości luzu dla czopa wału ze stopą korbowodu dla wymiaru nominalnego.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •