Strona 66 z 86 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 651 do 660 z 857

Temat: Ubezpieczenie auta

  1. #651
    pjanet's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    A3 TDI QUATTRO 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez grzesztof Pokaż post
    firmie PROAMA
    PROAMA to nowa i tania ubezpieczalnia. Niby oferta atrakcyjna ale do czasu kiedy trzeba bedzie rozliczyc szkode. Wg mnie nowy ( tani ) ubezpieczyciele leca na stawkach ubezpieczenia aby pozystakac klientow. Cudow niema. Przekonalem sie ostatnio rozliczajac szkode z tytulu AC ( wyszly wszystkie mankamanty nizszych stawek ).

  2. #652

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krzepice/Praszka/Opole
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAA

    Domyślny

    Podaj konkrety. Jakie mankamenty? Przy OC nie ma znaczenia jakie towarzystwo, bo w każdym OC jest takie samo- zakres regulowany jest ustawą.

  3. #653
    flito's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia / Kraków Balice
    Auto
    SEAT Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Dokładnie. Jeżeli wykopujemy tylko i wyłącznie OC nie ma najmniejszego znaczenia w jakiej ubezpieczalni. Problem nie będziemy mieli my, a osoba na której wyrządzimy szkode. (ale co nas to obchodzi ?)

    Ja wolałem wybrać najtańsze ubezpieczenie OC w AXA za 346 PLN , a do tego dokupiłem assistance ADAC + za 83 euro , które jest o tyle ciekawe że jest ubezpieczeniem kierowcy a nie samochodu - czyli nie ważne jakim autem jadę, czy moim czy kolegi , i tak działa. Polecam!

  4. #654
    pjanet's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POLSKA
    Auto
    A3 TDI QUATTRO 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez flito Pokaż post
    Problem nie będziemy mieli my, a osoba na której wyrządzimy szkode. (ale co nas to obchodzi ?)
    Dokladnie o tym pisze.

  5. #655
    michal5150's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Namysłów
    Auto
    A3, Garbi super bryka:)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Dołączam do zadowolonych klientów kolegi Remik. Szybko, sprawnie, no i taniej niż dotychczasowe ubezpieczenie. Polecam

  6. #656

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KRK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Ceny polis watro sprawdzać samemu korzystając z narzędzi jakie udostępniają firmy ubezpieczeniowe. Wszelakie porównywarki to multiagencje, które mają wyższe ceny bo z czegoś muszą dostać prowizję. Axa np premiuje zakup na ich stronie online dodatkową 20% zniżką, link4 7%, aviva 10, liberty też coś dodaje. Warto sprawdzić składkę w kilku firmach, bo firmy często mają promocję akurat na dany model. konkretny kierowca ubezpieczy audi a4 najtaniej w link4, ale jeżeli ten sam gość czciałby ubezpieczyć a6 może sie okazać że link4 będzie znacznie droższe od np axy czy liberty. Podobnie jest z wiekiem kierowców 30 latek z 50% zniżką bedzie miał najtańsze ubezpieczenie dla swojego samochodu a axa, ale np 25 latek z taką samą zniżką zapłaci znacznie mniej za polisę a avivie, a axa będzie najdroższa. Tutaj jest bardzo fajne porównanie składek oc dla Audi a3 8l - Ubezpieczenie OC AUDI A3 na OC różnice sięgają 300 zł na casco 900. Jak widać warto ceny sprawdzić bo 300 zł piechotą nie chodzi, a policzenie składek samemu w kilku firmach zajmuje może 20 min.
    Testy Samochodów nowych i używanych, Kalkulator OC LINK4

  7. #657

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jeziorany
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny

    Panowie a jak jest w przypadku, gdy kupujemy oc trzeba podać informację na temat, czy tym autem będzie poruszała się osoba poniżej 25 roku życia? W chwili kupna oc, nikt oprócz mnie nim nie jeździł, ale teraz sytuacja się zmieniła i korzysta z niego osoba mająca 24 lata. Jak jest w chwili kolizji z winy mojego auta, a kieruje nim osoba poniżej 25 roku życia? Co wtedy?

  8. #658
    sarin's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    143 razy

    Domyślny

    Bardzo polecam kolegę Remik

    dzięki niemu zaoszczędziłem 200 zł na OC, a mój sąsiad ok. 1000 zł na dwóch autach
    bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do klienta (zawsze oddzwania, bardzo słowny)

    już zawsze będę u niego ubezpieczał! Dziękuję!
    [*] Jurek warhammer - 14.08.2015

  9. #659
    ADIwlkp's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pyrlandia
    Auto
    Impreza WRX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Ubezpieczenie auta

    Ubezpieczenie auta
    http://www.a3-club.net/forum/showpost.php?p=1184707

    Michaelsoltys:
    Nie ma znaczenia, tak samo jest odpowiedzialnosc, oc jest na pojazd nie na osobe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Chcesz sprawdzić swój kosztorys z OC sprawcy czy nie został zaniżony przez TU? kontakt w linku poniżej
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...25#post1267825







  10. #660
    kaska777's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Tczew
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 AXW
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michaelsoltys Pokaż post
    Panowie a jak jest w przypadku, gdy kupujemy oc trzeba podać informację na temat, czy tym autem będzie poruszała się osoba poniżej 25 roku życia? W chwili kupna oc, nikt oprócz mnie nim nie jeździł, ale teraz sytuacja się zmieniła i korzysta z niego osoba mająca 24 lata. Jak jest w chwili kolizji z winy mojego auta, a kieruje nim osoba poniżej 25 roku życia? Co wtedy?
    Niektóre firmy mają taką opcję i wtedy jest zwyżka w składce. Ile firm tyle zasad. Zapytaj swojego agenta. W sytuacji gdy dana osoba (tzw. o zwiększonym ryzyku - nazywana przez ubezpieczyciela) spowoduje szkodę to z odszkodowania jest potrącana zwyżka procentowa. Co to oznacza? Zależy w jakiej wysokości będzie przyznane odszkodowanie. np. gdy do składki OC doliczą Ci 10% za osobę o zwiększonym ryzyku za przykładowo 50zł. to w sytuacji gdy należnego odszkodowania będzie 5tyś. mogą potrącić 500zł. Potrącić mogą przy ubezpieczeniu autocasco a w sytuacji OC będziesz wezwany do dopłaty.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez nerexo Pokaż post
    Ceny polis watro sprawdzać samemu korzystając z narzędzi jakie udostępniają firmy ubezpieczeniowe. Wszelakie porównywarki to multiagencje, które mają wyższe ceny bo z czegoś muszą dostać prowizję. Axa np premiuje zakup na ich stronie online dodatkową 20% zniżką, link4 7%, aviva 10, liberty też coś dodaje. Warto sprawdzić składkę w kilku firmach, bo firmy często mają promocję akurat na dany model. konkretny kierowca ubezpieczy audi a4 najtaniej w link4, ale jeżeli ten sam gość czciałby ubezpieczyć a6 może sie okazać że link4 będzie znacznie droższe od np axy czy liberty. Podobnie jest z wiekiem kierowców 30 latek z 50% zniżką bedzie miał najtańsze ubezpieczenie dla swojego samochodu a axa, ale np 25 latek z taką samą zniżką zapłaci znacznie mniej za polisę a avivie, a axa będzie najdroższa. Tutaj jest bardzo fajne porównanie składek oc dla Audi a3 8l - Ubezpieczenie OC AUDI A3 na OC różnice sięgają 300 zł na casco 900. Jak widać warto ceny sprawdzić bo 300 zł piechotą nie chodzi, a policzenie składek samemu w kilku firmach zajmuje może 20 min.
    Mój drogi kolego cena nie jest miernikiem dobrego ubezpieczenia. Jeżeli masz na myśli samo OC to tu masz zupełną rację ale gdy mówimy o autocasco to wybierając ubezpieczyciela róbcie to z głową! W ogólnych warunkach są często takie niuanse, że można się przejechać. Moje A3 ubezpieczam u ubezpieczyciela, który ma wysokie składki ale za to nie ma wyłączeń jak inni u których miałam zaoszczędzić parę set złotych. Gdyby nie moja nadgorliwość to moje ubezpieczenie nie byłoby zgodne z moimi oczekiwaniami. Dość często korzystam z porównywarki www.polisowo.pl

Strona 66 z 86 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •