Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: [8L] Wymiana silnika a zegary?

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wziąsc na nowe A3
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny [8L] Wymiana silnika a zegary?

    Witajcie! mam taki problem, ostatnio moja kobieta zajezdziała moja perełeczke [dać im cos mechanicznego w ręcę, od razu zniszcza], mianowicie zatarła silnik, mówi ze widziała ze pali sie jakas kontrolka[brak oleju] ale nie wiedziała od czego :/:/ i jechała dalej. No i tym sposobem musze kupic nowy silnik, miałem 1.8T, ale niestety jak narazie troszke kruchawo u mnie z kasa, kazdy grosz sie liczy, zwłaszcza ze niedługo rodzina mi sie powiększy, trzeba oszczedzac, wiec jestem zmuszony kupic zwykły 1.8, bez turbinki[mniej mocy ale co zrobic] i tutaj mam pytanko do Was. Czy musze takze zmieniac zegary na te od modelu bez turbiny, czy moge zostawic te moje, stare i beda działały i nadal wszystko dobrze wskazywały. Bo słyszałem ze mogą źle wskazywac niektóre parametry[jak spalanie itp.] Z góry dziękuje za okazaną dobroć i Pozdrawiam!

    Mod: Pamiętamy o tagach

  2. #2
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Antek, liczniki dzielą się generalnie na diesel i zapłon iskrowy , na skrzynię man. i automatyczną ,i od S3...

    Nie powinno być problemu z licznikiem ,gorzej z innymi elementami...

  3. #3
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW E60 520d LCI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Antek wskazania prędkości, wskazanie paliwa, wskazanie temperatury, itd. będą takie same. Komputer na fisie będzie pokazywał poprawne wartości ponieważ obliczeń dokonuje procesor znajdujący się w szafie, także spokojnie możesz wymieniać. W przypadku diesla różnica jest w obrotomierzu ale to wszyscy wiedzą

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •