Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 12

Temat: Oświetlenie kabiny

  1. #1
    and4tu's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jasło
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny Oświetlenie kabiny

    Po otwarciu drzwi nie zaświeca mi się oświetlenie kabiny, również nie ma oświetlenia po wyłączeniu zapłonu. FIS widzi otwarte drzwi, jest podświetlenie podłoża pod drzwiami i tylna czerwona lampka na drzwiach też się świeci. Oświetlenie to można bez problemu zaświecić za pomocą przełącznika w podsufitce. Bezpieczniki wszystkie ok, nie VAGowałem jeszcze auta.
    P.S. dotyczy się to obydwu drzwi.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 07-03-16 o 19:58
    and4tu

  2. #2
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Mnie takie problemy przyspożyła pompka od centralnego, no ale podświetlenie drzwi tez nie powinno hulać w takim wypadku hmmmmm, no ale może sięgnij reką do pompki centralnego i poruszaj tymi magicznymi kostkami ja bym od tego zaczął Pozdrawiam!

  3. #3

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pilzno
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Oświetlenie kabiny

    Witam serdecznie mam problem z oswietleniem kabiny oraz bagaznika mianowicie po otwarciu drzwi (obie str) nie zapala sie podswietlenie kabiny (tak samo po otwarciu klapy bagaznika brak podswietlenia) recznie podswietlenie kabiny dziala nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane czytalem ze to moze byc pompka centralnego zamka W mojej a3 97r mam zamontowany sterownik centralnego zamka i wszytskie drzwi moge zamknac tylko z pilota od tego sterownika kluczykiem tylko pojedyncze drzwi Bardzo prosze o pomoc bo nie chce rozbierac polowy auta zeby szukac igly w stogu siana moze ktos mial podobny problem Pozdrawiam

  4. #4
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warm-mazur
    Auto
    VW/AUDI/HONDA
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    miałem to samo, wymiana pompki centralnego zamka pomogła wiec zacznij od tego elementu.

  5. #5

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pilzno
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    dzieki wielkie z pomoc ale w moim przypadku sama pompka nic nie pomogla probowalem podlaczyc i nic troche musialem popytac o numer pompki ale sie udalo dowiedzialem sie przy okazji ze samo podlaczenie pomki moze nie wystarczyc trzeba skonfigurowac pomke za pomoca komputera

  6. #6
    david692's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez fenrir87 Pokaż post
    dzieki wielkie z pomoc ale w moim przypadku sama pompka nic nie pomogla probowalem podlaczyc i nic troche musialem popytac o numer pompki ale sie udalo dowiedzialem sie przy okazji ze samo podlaczenie pomki moze nie wystarczyc trzeba skonfigurowac pomke za pomoca komputera
    niekoniecznie trzeba konfigurowac za pomoca komputera..jezeli kupisz o takich samych oznaczeniach ,albo jezeli kupisz do przedlifta pompke od przedlifta tez powinna dzialac ..sprawa sie komplikuje jezeli chcesz to przedlifta wrzucic pompke od polifta.wtedy trzeba przekodowywac
    2.0 TDI by SiWy

  7. #7
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warm-mazur
    Auto
    VW/AUDI/HONDA
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez david692 Pokaż post
    niekoniecznie trzeba konfigurowac za pomoca komputera..jezeli kupisz o takich samych oznaczeniach ,albo jezeli kupisz do przedlifta pompke od przedlifta tez powinna dzialac ..sprawa sie komplikuje jezeli chcesz to przedlifta wrzucic pompke od polifta.wtedy trzeba przekodowywac
    Kolega chyba ma racje bo u mnie podmianka obeszła sie bez kodowania.

    Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Kodowanie jest tylko podtrzebne dla komfortu. Czego dokladnie oczekujesz aby dzialalo. Nic poza tym.

    Pompke przedliftowa mozna stosowac naprzemiennie w przedlifcie i polifcie.

    Ale to nie temat o tym
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  9. #9
    >>>zawada<<<'s Avatar
    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chrzanów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Mój problem z oświetleniem wnętrza oraz bagażnika jest trochę inny... a mianowicie jak otwieram pilotem to zapala się 2x oświetlenie wnętrza (przód + tył) w podsufitce i jak otworze bagażnik również nastaje jasność...problem w tym że trwa to ok 1 min od czasu otwarcia centralnego z pilota, natomiast jeśli samochód stoi otwarty kilka minut i wejdę otwierając drzwi lub otworze bagażnik to ciemności egipskie

    Czy to wina modułu komfortu czy padły mi wszystkie czujniki (lewe + prawe drzwi i bagażnik) ???

    z góry dzięki za info !
    _________________________________________________

    "Na nic koni kupa gdy z kierowcy du*a"

  10. #10
    brasilia's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Uniszowa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    a ja mam tak: oświetlenie działa jak otwieram drzwi klapę, ręcznie jak włączam też działa, ale jak przekręcam stacyjkę na zapłon to oświetlenie nie gaśnie w tym momencie tylko po około 20 sekundach, tak jak przy zamknięciu drzwi... tak samo jak wyciągam kluczyk to oświetlenie nie włącza się... wcześniej wszystko było ok. coś ktoś poradzi ??

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •