Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: [a3 8l 3d] glosniki w tylne boczki - zestaw odseparowany nietypowe rozwiazanie

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny [a3 8l 3d] glosniki w tylne boczki - zestaw odseparowany nietypowe rozwiazanie

    witam,

    planuje zamontowac w tylne boczki pasazerow tylnej kanapy zestaw odseparowany 165 mm u-Dimension el comp 6

    glosnik sredniotonowy oczywiscie w miejsce fabryczne na dystansie plus wytłumienie matami

    natomiast z gwizdkiem mam dwa pomysły
    1. albo wywiercić pod niego otwór w boczku i jakoś rozsądnie go wpasować
    2. zamontować go w miejscu na głośniki tylnej półki - ( gdzie fabrycznie można jakieś 80 mm wsadzić ) - dorobić mocowanie i tam go zamontować.

    który z pomysłów będzie lepszy - co lepiej zagra ? prawdopodobnie najlepiej będzie sprawdzić 2gi wariant bo jest najmniej inwazyjny ; )
    jednak jeśli ktoś może pomóc - będę wdzięczny.

    jednostka sterująca w tej chwili nie istnieje - jestem na etapie kupna, obecna już konczy swoj zywot. ale bedzie to raczej coś z wyższej półki. ( znaczy powyzej 500 pln )

    pozdr, bmc04

  2. #2
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bmc04 Pokaż post
    który z pomysłów będzie lepszy
    W tym wypadku powinienes zapytac ktory z pomyslow bedziec gorszy, bo chyba o to chodzilo Szkoda zestawy, zeby sie marnowal w tylnych boczkach.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  3. #3
    grover's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    awdi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    karutkowski, kolega chyba pytał co lepiej zagra, a nie o to który zestaw się będzie marnował

  4. #4
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Nic lepiej nie zagra. Cos tam bedzie brzdekac z roznych stron, ale z poprawnym graniem to nie bedzie mialo nic wspolnego. Szkoda kasy na takie cos.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  5. #5
    _BrudnyHarry_'s Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    1. Nic nie jest dobrym rozwiązaniem.
    2. Radio powyżej 500zł to nie jest górna półka. Od tego za 300różni się bajerami. Chyba że powyżej 500 to dla Ciebie tysiąc.

    Głośniki dobrze zagrają pod radiem jak na 16. Sam jestem na etapie i z opinii wynika że najlepiej zagrają pod radiem.
    Jeśli mój post, moja odpowiedź na twój temat, wydała Ci się użyteczna, pomocna, lub po prostu czujesz że chcesz coś dla mnie zrobić..

    kliknij

    Pomógł

  6. #6

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    @karutkowsky : nie podejmę dyskusji, obiecuję jedynie ze zacznę zgłębiać temat na tyle by zrozumieć dlaczego postawiles sprawe w takim swietle ; ) , musze ten pomysl przemyslec w takim razie.

    @brudnyharry : masz racje, faktycznie okreslenie gorna polka powyzej 500 to nieprecyzyjne okreslenie ; )

    no mialyby zagrac pod radiem bo nie jestem w tej chwili ani tak kasiasty ani nie odczuwam wewnętrznej potrzeby posiadania wzmacniacza - w chwili obecnej.

    panowie, dziekuje za odpowiedzi ; ) , zanim dokonam zakupow zglebie temat jeszcze bardziej.

    pozdr

  7. #7
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bmc04 Pokaż post
    nie podejmę dyskusji, obiecuję jedynie ze zacznę zgłębiać temat na tyle by zrozumieć dlaczego postawiles sprawe w takim swietle ; ) , musze ten pomysl przemyslec w takim razie.
    I to jest najlepsze co możesz zrobić

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bmc04 Pokaż post
    nie odczuwam wewnętrznej potrzeby posiadania wzmacniacza
    Odczujesz jak posłuchasz Wzmacniacz to przede wszystkim poprawa jakości, a nie głośności. Polecam zastanowić się nad klockami używanymi. Za te same pieniądze złożysz znacznie lepszy zestaw i nie koniecznie pogra krócej bo jest stary

    ---------- Post dodany 03-03-12 o 08:57 ----------

    Cytuj Oryginalnie napisane przez grover Pokaż post
    karutkowski, kolega chyba pytał co lepiej zagra, a nie o to który zestaw się będzie marnował
    Widzisz, czasem lepiej komuś pokazać bezsens jakichś rozwiązań niż z dwóch złych wybrać lepsze. W ten sposób kolega się czegoś nauczy i na pewno będzie zadowolony.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  8. #8
    _BrudnyHarry_'s Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Tylko tak: tył Ci jest nie potrzebny, na prawdę poczytaj pogadaj z ludźmi z CA, posłuchaj i dojdziesz do wniosku że przód + delikatny sub w zupełności Ci wystarczy.
    No chyba że masz zrobiony przód + sub i pasażerowie z tyłu chcieli by coś lepiej posłuchać to wtedy możesz coś kombinować. W innym wypadku daj spokój.
    Na allegro jest sporo używanych wzmaków, całkiem dobrych za psie pieniądze.
    Jeśli mój post, moja odpowiedź na twój temat, wydała Ci się użyteczna, pomocna, lub po prostu czujesz że chcesz coś dla mnie zrobić..

    kliknij

    Pomógł

  9. #9

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    sprawa wygląda tak.

    mam w domu - został z poprzedniego, rozbitego przeze mnie osobiscie samochodu, zestaw odseparowany sinuslive sl 130, nie pamietam juz jaka droga go nabylem, podobal mi sie dzwiek w kazdym razie. chce to wykorzystac. a ze w przednie drzwi w 3d pasuje akurat 130 - to zamontuje to tam bo to coś co jest w tej chwili założone to nawet kolo glośnika prawdopodobnie nie leżało ( sprzedający wyjął przed sprzedażą prawdopodobnie ) .

    radio też jest wątpliwej jakości, ale kupiłem w sumie wczoraj używane alpine 9856 ktore zagra wlasnie z tymi sinusami.

    pomysl z 165 z tylu wzial sie glownie stad, ze slyszalem te u-dimensiony w akcji i tez bardzo mi sie spodobaly. prawdopodobnie nie dokonam teraz zakupu, poszukam uzywanego wzmacniacza, i dopiero po uposażeniu się w wzmacniacz zloze tyl

    spytalem bo chcialem teraz kupic 165 i zalozyc z tylu i spiac z radiem, ale widze ze gra nie warta świeczki.

    dziękuje Panowie za pomoc ; )

  10. #10
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    To jednak nic nie poczytałeś...
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  11. Podziękowania dla karutkowski za pomoc w problemie

    bmc04 (04-03-12)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •