Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Zawieszenie gwintowane / gwint - stukanie w prawym kole

  1. #1
    OooO's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętochłowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny Zawieszenie gwintowane / gwint - stukanie w prawym kole

    Witam,

    jakiś czas temu zakładałem u siebie gwint Eibach Pro Street, który skręciłem max w dół tj. - 70mm (wg producenta). Od pewnego czasu dobiegają mnie niepokojące stuki w prawym przednim kole, jakby coś obijało sie w "pustym kartonie". Myśle, że nie jest to przegłub ani tuleja wahaczas bo wszystkie te elementy wymieniałem na nowe przez założeniem gwintu.

    Czy może to być oznaka zużycia amortyzatora lub sprężyny? Jak to sprawdzić? Na "trzepakach" chyba nic nie wyjdzie jeżeli to będzie amor lub sprężyna bo przy gwincie ciężko jest stwiedzić stopień zużycia zawieszenia.

    Czy z grę może wchodzić regeneracja gwintu? Gdzie można o to popytać na Sląsku? Ktoś zna przybliżone koszty takiej "przyjemności" ?

    Pozdrawiam
    "Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła. Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"

  2. #2
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Sprawdz czy nie stuka ci polos o podluznice lub o stabilizator co jest bardzo prawdopodobne jesli go nie zmieniles na eskowy.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  3. #3
    OooO's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętochłowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Tak, tylko ze przez ok. 2 miesiące po założeniu nic sie nie tłukło :/ zastanawiam sie jak sprawdzić "kondycje fizyczną" mojego gwintu w przypadku gdyby faktycznie nie chodziło o stabilizator. Co robić?
    "Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła. Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •