Pokazane rezultaty 1 do 10 z 44

Temat: 8P brak tylnych głośników i subwoofera

Hybrid View

  1. #1
    Dawid_szakal's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Aleksandrów Łódzki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Odświeżę temat, może przez ten czas pojawiło się jakieś konkretne rozwiązanie tematu.
    Mam Sportbacka z 2010r, radio Chorus i oczywiście głośniki tylko z przodu. Chciałbym dołożyć tył + subwoffer Blaupunkta.
    I teraz tak:
    1. Rozumiem, że radio Chorus tego nie obsłuży i musi wylecieć? Czy to kwestia zmiany kodowania, żeby pojawiła się opcja fader itp? Jeśli radio musi wylecieć to jakie potrzebuje, Concert, Symphony? Jakieś różnice pomiędzy Concertem a Symphony poza obsługą zmieniarki?
    2. Jest jakiś konkretny manual ze zdjęciami jak to wszystko podłączyć? Gdzie w jakie piny w kostce od radia się powpinać, gdzie prowadzić okablowanie?
    3. Czy instalacja samochód->radio będzie wymagała przeróbki (jakieś podłączenia do CAN itp.)? Czy przy zmianie radia tam nic nie ruszam i musze dorobić instalację radio->sub->głośniki tył?

    Wiem, że instalacje trzeba ciągnąć do suba i od suba do głośników tył. Wiem także, że woofer inny jest dla wersji 5d i 3d. Czy w kwestii instalacji nie pozostaje mi nic innego jak bazowanie na rozpisce, która znajduje się z tyłu radia?

    Pytam, ponieważ chciałbym się zabrać do roboty mając konkretną wiedzę, a nie improwizować i rzeźbić w g****. Bo jeśli tak to prędzej kupie jakiś zestaw aftermarketowy samych głośników na przód i przy tym pozostanę w najbliższym czasie.
    Ostatnio edytowany przez Dawid_szakal - 05-10-21 o 20:36

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •