Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Lampy tył przkeładka na polift awaria

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Lampy tył przkeładka na polift awaria

    Witam, zrobil mi sie lekki dramat, przekładałem lampy na poliftowe, ktore kupiłem zywane wraz z wkłądami i chyba to były angliki bo wszystko było ok tylko prawy stop nie swiecił, pozmieniałem potem prawy swiecił a lewy nie, potem zmieniłem wkłady stronami i swieciły tylko kierunki potem przelozyłem stare wkłady i cała lewa strona nie swiciła oprocz kierunkow, wrocilem do pierwotnego stanu i teraz mam wrazenie ze stopy mi sie swieca cały czas a drogowe nie i nie ma reakcji na pedał hamulca swieca sie cały czas i ogolnie ZROBIŁ SIE LEKKI DRAMAT BO wszystko mi sie wymieszało i stare z nowym i nowe ze starym wkłady jak i zarokwi, POMOŻCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    faktycznie zrobiles maly mlyn.teraz jak Ci swieci to sprawdz czy masz napiecie na pinie od swiatel hamowania.bedzie swiecilo to podlacz oprawki lampy od polifta i wtedy sprawdz miernikiem czy jest wszedzie napiecie i to samo z drugiej str.wyglada to raczej na brak styku z zarowka sprawdz nozki stykowe.w sprawie swiecacego non stop stopu-sprawdz czy nie ma zwarcia w czujniku kolo pedala hamulca.Sztomel opisywal jak poprawie ten zabieg zrobic
    Who I am? I am a the Champion.

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    A czy np mogło to byc spowodowane tym ze polifty były z anglii?->tego nie wiem ale tak podejzewam bo od razy załozyłem te polifty wraz z ich wkładami i wtedy własnie było tak ze wszystko ok tylko nie świecił prawy stop a reszta ok i zaczałem kombinowac i sie stało co sie stało
    Dodano:
    naprawione
    Ostatnio edytowany przez janek459 - 20-05-10 o 20:21 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #4
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    a zauwazyles roznice w lampach majac je przed soba przed i poliftowe?nie plynie w nich lewy prad wiec sa takie same.napisz co bylo usterka bedzie dla nastepnych
    Who I am? I am a the Champion.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •