Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 24

Temat: [8L] Ipod lub usb w miejsce zmieniarki

  1. #1
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny [8L] Ipod lub usb w miejsce zmieniarki

    Próbował ktoś podłączyć w miejsce zmieniarki jakieś inne urządzenie audio typu ipod lub usb? Padła mi zmieniarka i zastanawiam się czy jest jakiś adapter do takiej przeróbki. Chyba byłoby to dobre rozwiązanie.
    Srebrny pocisk ...



  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Coolfon jest cos takiego, oczywiscie

    http://allegro.pl/item243474553_aux_...e_aux_mp3.html

    jeszcze niedawno bylo drozsze i sie nie zdecydowalem, podlaczylem mp3 przez kasete
    dobra rzecz, podobno jak sie ma ipoda to wtedy widzi juz idelanie nawet radio wyswietla utwory itp.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #3
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Dzięki Miru, o to mi chodziło. Tylko czy z moim concertem będzie to chodziło? Na razie zmieniarka się naprawiła ale jeśli będzie się to powtarzać to kupię taki kabalek.

    [ Dodano: Sob 15 Wrz, 2007 13:49 ]
    Tylko się zastanawiam, bo pewnie sterowanie już nie będzie z radia jak w przypadku zmieniarki tylko z zewnętrznego urządzenia np Ipoda.
    Srebrny pocisk ...



  4. #4
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Coolfon, bedzie, jesli nie to dokladnie to jest jeszcze kilka takich interfejsow roznych firm, generalnie dziala bo wypytalem sie na gieldzie, szczegolnie fajnie wlasnie z ipodem, nawet tak jak pisze kupilem specjalnie mp3 1GB zeby takim kabelkiem podlaczyc, ale potem mi kumpel pozyczyl kasete do podlaczenia i jak dla mnie wystarcza, moze przez to ze slucham tylko radia praktycznie a mp3 wlaczylem moze ze 2 razy. Wogole tego nie uzywam....
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #5
    micho_m's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Mozesz to zrobic jeszcze inaczej. Idz do jakiegos elektronika zeby Ci zrobil wyjscie na jack po sciezce kasety. Wypusci Ci dlugi kabelek i mozesz umiescic wtyczke w popielniczce. Podlaczasz tam odtwarzacz i po problemie. Sterowanie co prawda bedzie z odtwarzacza, ale jakosci nie stracisz.

  6. #6
    Kajetan's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radzionków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    Jak coś to mam taki AUX do sprzedania działał pod moim concertem jako zmieniacz CD wymieniłem concerta na alpine i leży mi teraz. Jakość 100 razy lepsza niż kseta adapter.

  7. #7
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    micho_m, opisz jasniej jak mozesz jak to zrobic ? bo kabelek mam dokladnie jacka i mp3 w popielniczce, ale kaseta szumi to fakt
    teraz mam cos takiego : http://allegro.pl/item243691095_kase...verse_mp3.html tyle ze philipsa wiec niby lepsza jakosc
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  8. #8
    micho_m's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    mimuszek, Kazda kaseta daje mierna jakosc, nawet philips. Jesli masz wiedze, narzedzia i schemat to zrobisz to sam. Ja oddalem do magika i zaplacilem za to 30 zl. Mowisz mu zeby Ci wlutowal w sciezke kasety wyjscie na jack i tyle. On jak ma schemat itd to bedzie wszystko wiedzial. Wtedy musisz miec kasete w radiu i w momencie jak przelaczysz radio na kasete to bedzie gralo to, w co jest wpiety kabel jack. Czyli odtwarzacz MP3, discman itd. Jakosc bedzie prawie jak CD.

  9. #9

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Czy dobrze zrozumiałe, że przy tym interfejsie, co z tyłu się podłącza, też trzeba wsuwać kasetę, żeby odtwarzacz muzykę np. z Ipoda.
    Chodzi mi o podłączenie Ipoda, teraz mam przez adapter - kaseta. Chciałbym zrobić w ten sposób, że puścić ten kabelek co się wpina z tyło radia przez całą konsole główną (oczywiście w środku) do półeczki pod popielniczką. Przewód by wychodził koło gniazda diagnostycznego. Była by tam tylko kostka do podłączenia Ipoda.
    Pytanie mam czy będzie to działało w ten sposób, że jak wepnę Ipoda to radio automatycznie się przełączy na dźwięk z innego źródła niż radio, czy dalej będzie trzeba wsuwać kasetę i dopiero w tedy wyłączy się radio.

    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa

  10. #10
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Tomasz_W-wa
    Czy dobrze zrozumiałe, że przy tym interfejsie, co z tyłu się podłącza, też trzeba wsuwać kasetę, żeby odtwarzacz muzykę np. z Ipoda.
    kasety nie musisz wkladac - jak to bedzie dokladnie dzialac to nie wiem bo nie mam zmieniarki ale mysle ze przelacza sie to jakims przyciskiem

    oczywiscie wiesz ze radio Chorus nie posiada wyjscia na zmieniarke wiec jezeli takowe posiadasz to nie podlaczysz takiego interfejsu
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •