Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: [8L] Kołki do dywaników

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny [8L] Kołki do dywaników

    Witam.
    Jak zdemontować te kołki ?

    Próbowałem ostatnio je zdemontować, z doświadczenia wiem, że w VW i Skodach są one wkręcane, ale te nasze to chyba nie, bo zacząłem majstrować śrubokrętem i nic się nie ruszyło, tylko plastik się trochę zepsuł.
    A dla tego chce je zdemontować, bo w ASO Skody dostałem nówki kołeczki za free (pozdrawiam ASO Skody W Radomiu) już nowego typu. Jak bym je zamontował to bym miał problem z głowy z naszymi zapinkami.

    Od Skody jak to można tak nazwać, bo mają na tyle znaczek WV i AUDI, numer części 3D0 864 812A


    Z góry dzięki za odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa

  2. #2
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Tomasz_W-wa, numer czesci, ktora podales pasuje tylko i wylacznie do VW - rozne modele na dodatek jest to mocowanie tylnego dywanika



    w A3 jst to roszke inaczej rozwiazane



    zwroc uwage ze czapke (nr2) trzyma metalowy klips (nr3) wiec nie bedzie latwo go zdemontowac.

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    ZILLION masz racje, ale....
    Dostałem je zapakowane oryginalnie i było ich w paczce 8 szt., czyli 4 na przód i 4 na tył.
    Jak pisałem z tyłu jest logo VW ale też AUDI. Może u VW montowane są tylko na tyle, a w Skodach już montują w całym aucie, a może wyciągnięto je z kompletu dywaników do VW.
    Te kołki są dobre bo dywaniki tylko wciskasz i się trzymają, a z tymi zapinkami (górne) są straszne problemy, byłem w ASO Audi i facet mówił mi, że będzie ciężko, zazwyczaj występują razem z dywanikami, a w nowszych autach jest już inaczej rozwiązane (myślę że właśnie na takie kołki co dostałem w Skodzie).
    Ktoś pisał w wcześniejszym poście, że był w ASO i chciano za komplet 50 zł. Ciekawe czy było w paczce 4 czy 8 sztuk.
    Ja w Audi w Wawie na ul Połczyńskiej tego nie kupie, tylko cały zestaw tak jak jest pokazane na ilustracji do A3 nr 22, Ale pan nie wiedział ile będzie kosztować i czy są luzem.
    A z demontażem to chyba masz racje, że tak łatwo to nie będzie. Myślę, że pod wykładziną kołek został zamocowany z tą blaszką na stałe. Można co najwyżej go wyrwać, ale powstanie dziura. Jak by ktoś nie miał tego kołka no niech napisze co przez dziurę widać He He.

    Ponawiam moje pytanie o te spinki górne do dywaników, jak ktoś miał je na sprzedaż, oddanie w dobre ręce, jestem pierwszy, nawet 1 sztukę.

    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •