Strona 147 z 411 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,461 do 1,470 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #1461
    sylwester_kram's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zielona góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A może po prostu nie trafiłeś silniczkiem od regulacji ( a dokładniej tą kuleczką na jej końcu ) w tę szynę w lampie?? Wówczas wnętrze lampy będzie latało. Co do montażu to ja montowałem tylko na górne 2 śruby i jest ok.

  2. #1462

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    opolskie
    Auto
    Seat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    43 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Koledzy podpowiedzcie , takie piny do kostek lamp polift i halogeno?w mog? by? ?http://allegro.pl/piny-pin-konektork...581297481.html

    Dzwoni?em do ASO i go?? mi powiedzia? ?e za dwa piny z kablami 10 PLN
    Kostka do lamp poliftowych 29 PLN a do halogen?w 31 PLN za sztuke , heh maj? ceny

  3. #1463
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    moze wkladajac silniczek uszkodziles ja w jakis sposob.

  4. #1464
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    albo zeskoczyła z tych górnych gumek od regulacji podczas zakładania silniczka. Tak czy inaczej latać nie powinna, u mnie również nie lata.

  5. #1465
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Uff, skonczylem, operacja zakladania nie poszla jednak w 100% pomyslnie . Prawa reka boli na maksa po tym szlifowaniu blachy . Jako ze cwicze judo i bjj ostatnio to reka prawa boli od malych przeciazen w lokciu ;]
    Niedoroby sa bo :

    1. widac troche przy blotnikach ze nie jest do konca spasowane.
    2. prawa lampa ( od pasazera ) zaczepiona na 2 sruby tylko bez koleczka przy grilu - nie wiem czemu ale po tej stronie za chiny nie chciala wejsc lampa z zamocowanym tym dolnym koleczkiem.
    3. nie udalo mi sie zalozyc silniczkow od starych lamp .
    Na szczescie zaczepy w srodku sa cale - nie urwalem, jak myslelismy , niestety nie udalo mi sie wlozyc tego silniczka od regulacji do lampy i nabic w te bialy suwak w srodku lampy.
    Moze macie jakies patenty jak to zrobic ? tzn. przelozyc tam stary silniczek ?

    Na razie wyreguluje wysokosc lamp manualnie - srubokretem od gory .

    Podsumowujac moge powiedziez ze te gorne zaczepy w nowych lampach sa tak badziewne jak tani plastik na bazarze, balbym sie dac dzieciom do zabawy zabawki z takiego dretwego plastiku. NIe wiem czy "przezyja" dlugo .

  6. #1466
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    kadlubek musisz wysunąć z silniczka maksymalnie ten biały bolec co wchodzi do mocowania w lampie a białym pokrętłem do regulacji lampy musisz przybliżyć cały odbłyśnik jak najbliżej i wtedy próbować wsunąć bokiem tą białą kuleczkę na końcu tego bolca silniczka. Pamiętaj nie pchaj tego na chama bo połamiesz mocowanie w odbłyśniku jest dosyć kruche, wsuwaj je bokiem.

  7. #1467
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    kadlubek ja to zrobiłęm tak.. wyciągnałem silniczek zeszlifowałem delikatnie z jednej strony papierem ściernym tą główkę platikową która wchodzi do tego odbłyśnika tak żeby miała delikatny kąt coś takiego "D" i wtedy delikatnie metodą ze wszystkich stron popychałem az wlazło i działa bez zarzutu nawet jak się kręci.

  8. #1468

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Koledzy podpowiedzcie , takie piny do kostek lamp polift i halogeno?w mog? by? ?http://allegro.pl/piny-pin-konektork...581297481.html

    Dzwoni?em do ASO i go?? mi powiedzia? ?e za dwa piny z kablami 10 PLN
    Kostka do lamp poliftowych 29 PLN a do halogen?w 31 PLN za sztuke , heh maj? ceny
    Ja kupowa?em tutaj i s? bardzo dobre, cho? te co pokaza?e? s? chyba takie same

    http://moto.allegro.pl/konektor-zlac...647184602.html

    -----------------------------------------------------------------------------------
    1. widac troche przy blotnikach ze nie jest do konca spasowane.
    2. prawa lampa ( od pasazera ) zaczepiona na 2 sruby tylko bez koleczka przy grilu - nie wiem czemu ale po tej stronie za chiny nie chciala wejsc lampa z zamocowanym tym dolnym koleczkiem.
    3. nie udalo mi sie zalozyc silniczkow od starych lamp .
    Na szczescie zaczepy w srodku sa cale - nie urwalem, jak myslelismy , niestety nie udalo mi sie wlozyc tego silniczka od regulacji do lampy i nabic w te bialy suwak w srodku lampy.
    Moze macie jakies patenty jak to zrobic ? tzn. przelozyc tam stary silniczek ?
    Co do w?o?enia silniczka na miejsce, chwy? palcami to mocowanie w lampie lub odb?y?nik bli?ej tego mocowania i poci?g do siebie ( z wyczuciem ) drug? r?k? silniczek wk?adasz pod k?tem tak aby trafi? w to mocowanie i przekr?casz. Metod? pr?b i b??d?w powinno si? uda?, mnie si? uda?o za 3 razem. I naj?atwiej b?dzie jak lamp? b?dziesz mia? wyj?ta, silniczki zak?adaj zanim lampe zamontujesz.

    Pierwsze zamocuj lamp? w to mocowanie przy grilu, ja musia?em kilka razy po trochu podszlifowa? troch? b?otnik aby lampa spokojnie wesz?a na miejsce. Najlepiej poka? foto jak to u Ciebie wygl?da, b?dzie ?atwiej doradzi?.

    Ostatnio edytowany przez jarek23v - 24-06-11 o 16:55

  9. #1469
    pekniety's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez petertom Pokaż post
    Koledzy podpowiedzcie , takie piny do kostek lamp polift i halogeno?w mog? by? ?http://allegro.pl/piny-pin-konektork...581297481.html

    Dzwoni?em do ASO i go?? mi powiedzia? ?e za dwa piny z kablami 10 PLN
    Kostka do lamp poliftowych 29 PLN a do halogen?w 31 PLN za sztuke , heh maj? ceny
    Kupi?em w?a?nie te z linka, kt?ry poda?e? i s? za ma?e, pr?bowa?em jako? ustawi? ale nie da?o rady, najprostsz? metod? kupno zwyk?ej kostki iso i rozwalenie jej, piny pasuj? idealnie
    @kablubek je?li kupi?e? TYC'e to ja dzi? je zak?ada?em, do za?lepki nie mia?em ju? nerw?w i spr?bowa?em mocniej - o dziwo ?adnie ?rubka wyskoczy?a, silniczek wszed? bez ?adnych problem?w, od razu kulka wskoczy?a w korytko
    Ostatnio edytowany przez pekniety - 25-06-11 o 19:10

  10. #1470

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żory
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Wymiana lamp na poliftowe - problem

    Witam

    Wymieni?em w swojej A3 z 1998 roku przednie lampy na poliftowe xenon. Kupi?em oryginalne u?ywane reflektory wraz z przetwornicami http://allegro.pl/xenony-poliftowe-a...655103897.html . Niestety spotka?em si? z dwoma problemami:

    1. Nie jestem zadowolony z dolegania nowego reflektora do b?otnika. Spi?owa?em b?otnik, ale nadal szpara pomi?dzy reflektorem (gum?) a b?otnikiem jest wi?ksza ni? bym tego oczekiwa?. Zaczep ze strony zewn?trznej samochodu mam schowany maksymalnie. Czy mo?na temu jako? zaradzi??

    2. Okaza?o si?, ?e jeden z ?arnik?w kt?ry otrzyma?em w komplecie jest "padni?ty" - po chwili zmienia barw? na r??ow?. Wyj??em i sprawdzi?em - Osram D2R. W internecie przeczyta?em, ?e ten typ ?arnik?w nie nadaje si? do soczewek i prawid?owo powinienem mie? D2S. Gdzie kupi? takie ?arniki tzn. czy mo?na kupi? oryginalne ?arniki D2S na Allegro? Czy kto? posiada namiary na sprzedawc? u kt?rego mo?na kupi? oryginalne ?arniki?

    Z g?ry dzi?kuje za pomoc

Strona 147 z 411 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •