Pokazane rezultaty 1 do 9 z 9

Temat: ALH logi

Threaded View

  1. #6
    Sztomel's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Volkswagen Golf Mk4
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    210 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    te wartości w logach się co chwilę zmieniają albo na lepsze albo na gorsze, chyba jednak ECU fiksuje bo szczerze to z takim zachowaniem się sterownika silnika mało kto się spotkał.
    Proponuję poczekać na diagnozę kolegi ander... (programuje mapy sterowników).
    Na forum Golfa to już całkiem kaszana w nowych logach. Podmień od kogoś przepływkę na próbę i ponownie zloguj grupę 003 statycznie, statycznie BS i dynamicznie. Możesz podmienić przepływkę z silników ALH, ASV, AHF, AGR. W 004 w BS wcale N108 nie reguluje kąta wyprzedzenia wtrysku a już w następnych logach 004 dynamicznych robi to prawidłowo. Niepotrzebnie na forum Golfa pisałeś, że to ja prosiłem o diagnozę - teraz niewiele się forumowiczów odezwie w tym temacie - praktycznie teraz to liczę tylko na odzew 2 forumowiczów ale czy odpiszą.
    EGR ON a tu wartość ponad 800 mg/skok a w OFF już na full (1275 mg/skok) i to na wolnych obrotach - to jest fizycznie niemożliwe. Rozglądaj się już za następnym sterownikiem silnika do zakupu - takie jest moje zdanie albo szybka podmianka, zmiana immo i sprawdzenie na sterowniku od innego kolegi.
    Ostatnio edytowany przez Sztomel - 19-06-11 o 09:25
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic10577_1.gif

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •