Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 16 z 16

Temat: [8L] przełącznik od centalnego /foto/

  1. #11
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Powinno się dać. Jak u Ciebie nie będzie działać, to oznacza, że to jakoś do zamka się podpina. Zauważcie, że bagażnik można zamknąć na dwa sposoby. Przekręcając do końca zarygluje się tak, że centralny go nie otworzy. Przekręcając kluczyk tylko o jakieś 45 stopni w prawo, centralny zamek rygluje drzwi i bagażnik, ale przy otwieraniu np przednich drzwi bagażnik też się otworzy.
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  2. #12
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez e-mako
    Jedyne, co mi do głowy przychodzi to drzwi lub cały samochód z "Anglika".
    masz troszkę racje, w tym, chodzi o to ze autko było ew przygotowane na wyjazd do angoli, a dokładniej instalacja elektryczna w drzwiach była przygotowana na kierowcę po prawej stronie.

    milo, nie ruszaj tego przełącznika, przyczep go jakąś spinka do drzwi i niech tak zostanie, może Ci się jeszcze to kiedyś przydać.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  3. #13
    milo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    marekb na tą chwile wypiąłem to z instalacji bo nie zauważyłem aby coś to zmieniało /przycisk kluczyk działa poprawnie na lewych drzwiach, pilot otwiera-zamyka drzwi, domykanie szyb działa/
    nie sprawdzałem jeszcze zamykania za pomocą kluczyka i dzisiaj muszę sprawdzić we wszystkich zamkach
    może będzie tak że na prawym zamku drzwi będą zamykać się tylko same prawe drzwi, nie będzie działał tam centralny ?? długość kabla oraz przymocowanie kabla wskazywały że to odleciało gdzieś z okolic zamka lub rygla tyle że tam słaby dostęp jest

  4. #14
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez milo
    może będzie tak że na prawym zamku drzwi będą zamykać się tylko same prawe drzwi, nie będzie działał tam centralny ??
    a przypadku 3 drzwiowego, wątpie aby to miało znaczenie ale sprawdź
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  5. #15
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    no i u mnie wszystko jasne już, po odpięciu tego włącznika, nie mogę kluczykiem w zamku bagażnika zamknąć ani otworzyć wszystkich drzwi, poprostu centralny nie działa, musze podłączyć to z powrotem
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  6. #16
    milo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    otwierając/zamykając drzwi prawe z kulczyka zamykają sie tylko prawe czyli centralny nie jest podpięty do zamka i wygląda na to że ten przełącznik powinien być zamontowany gdzieś w okolicach zamka na kluczyk
    centralny otw/zam. drzwi z pilota /wszystkie/, z kluczyka przy drzwiach lewych

    może ktoś w najbliższych dniach będzie zdejmował prawy boczek to pstryknie foto na zamek ??

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •