Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 91

Temat: Montaż nagłośnienia Bose w A3 8l.

  1. #1
    Mata's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Montaż nagłośnienia Bose w A3 8l.

    Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu ale jednak zostałem do tego zmuszony . Na forum jest kilka różnych wątków na temat Bose jednak wszystkie kończą się tym jak podłączyć niefabryczne radio.

    Wiem, że na forum są osoby które zmieniły zwykłe audio Nokii na Bose i mam nadzieję, że mi pomogą, temat zresztą warto zostawić dla potomnych.

    Pytania: jak tylne głośniki podpiąć pod wzmacniacz w nadkolu - bo z tego co wyczytałem to wzmacniacz zasila tył.

    Jakie wtyczki są potrzebne do wzmacniacza? Kupiłem bez końcówki - czy można wszystko zrobić na mini iso?

    Kable do subwoofera mam puszczone jak w manualu z forum, ale jak to wszystko podpiąć, żeby miało ręce i nogi

    Generalnie chodzi i wytłumaczenie, który kabel do czego Tak żeby całość zagrała

    Dziękuje i pozdrawiam

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Nie wiem czy koledze dokładnie o to chodziła, ale własnie prosiłbym o napisanie kogoś kto to robił i zna temat.

    Jak z systemu nokia przejść na system BOSE - co potrzebne i jak to zrobić?

  3. #3
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    dwudrozny sub ze wzmacniaczem bose, glosniki i radio concert 1 zakodowane w system bose poprzez zlacze k-line w przypadku 8L
    There's only one word you need to know. Low.

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dmdash Pokaż post
    dwudrozny sub ze wzmacniaczem bose, glosniki i radio concert 1 zakodowane w system bose poprzez zlacze k-line w przypadku 8L

    Sub w lewe nadkole, wzmacniacz w prawe to ok. a czy zamiast radia concert nie może byc inne radio np pioneer i do tego jakaś przelotka taka na kostki do radia no i dalej aktualne pytanie: łopatologicznie jak z systemu nokia na bose - kablologia ?

  5. #5
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    mozesz sobie nawet ipoda podpiac pod to nie ma roznicy jakie radio. Trzeba pociagnac przewody od radia do wzmacniacza jakies ekranowane. Tak jest w oryginale a przy nokii tego nie ma. Oczywiscie glosniki tez sa inne

  6. #6
    Mata's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    troche nie o to mi chodziło Wiem co jest potrzebne do całego systemu - chodzi mi o to jak podpiac tylne glosniki? przod idzie z radia ale jak tył podpiac i gdzie? pod wzmacniacz czy pod subwoofer i z subwoofera do wzmacniacza? mam rca i remote przy radiu i kable w bagazniku czekaja na podpięcie. suba zakupilem z kostką z której wychodzi kilka różnych kabelków - potem wstawie foto - no i gdzie podpinamy czerwony kabel sygnalowy pod wzmaka czy suba? Bo już sie pogubiłem Pozdr

  7. #7
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    radio moze byc dowolne, ja napisalem jak to wyglada np u mnie, w serii mam bose.
    There's only one word you need to know. Low.

  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mata Pokaż post
    troche nie o to mi chodziło Wiem co jest potrzebne do całego systemu - chodzi mi o to jak podpiac tylne glosniki? przod idzie z radia ale jak tył podpiac i gdzie? pod wzmacniacz czy pod subwoofer i z subwoofera do wzmacniacza? mam rca i remote przy radiu i kable w bagazniku czekaja na podpięcie. suba zakupilem z kostką z której wychodzi kilka różnych kabelków - potem wstawie foto - no i gdzie podpinamy czerwony kabel sygnalowy pod wzmaka czy suba? Bo już sie pogubiłem Pozdr


    Głośniki pod wzmacniacz, bo prawdopodobnie dlatego wzmacniacz jest dwukanałowy, jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

    Czyli mógłbym zrobić taki patent że jakiś wzmacniacz (niekoniecznie Bose) wkładam w prawe nadkole podpinam "+" i "-" z aku, sygnał włączenia wzmacniacza z radia z anteny automatycznej i w lewy boczek wkładam suba Bose (tylko on pewnie ma wejście na kostkę tak jak w przypadku nokii i trzeba poprzerabiać troszkę)?

    Tylko jeszcze z mojej strony pytanie którędy ida kable od wzmacniacza do suba ?

  9. #9
    Mata's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    ja mam wiązke długości około 100cm i wydaje mi się że puszczę ją pod tą plastikową osłoną przy bagażniku. Interesuje mnie gdzie podpinamy kabel sygnalowy. czy pod suba? czy tak jak przy montażu zwykłego car audio - bezpośrednio pod wzmacniacz? Gdzie remote? pod wzmacniacz?

    W instrukcji z forum przy montażu suba w nadkole było napisane wszystko tak jakby i kable rca i zasilanie i remote szły najpierw pod suba a dopiero z suba do wzmacniacza.....

    Pogubiłem się. - na dole zdjęcie wiązki jaka wychodzi z subwoofera Bose.



    http://yfrog.com/nxzdjcie0049qj


    http://yfrog.com/nyzdjcie0050yj


    i wzmacniacz.

    http://yfrog.com/g1zdjcie0051iyj
    Ostatnio edytowany przez Mata - 24-05-11 o 07:47

  10. #10

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mata Pokaż post
    ja mam wiązke długości około 100cm i wydaje mi się że puszczę ją pod tą plastikową osłoną przy bagażniku. Interesuje mnie gdzie podpinamy kabel sygnalowy. czy pod suba? czy tak jak przy montażu zwykłego car audio - bezpośrednio pod wzmacniacz? Gdzie remote? pod wzmacniacz?

    W instrukcji z forum przy montażu suba w nadkole było napisane wszystko tak jakby i kable rca i zasilanie i remote szły najpierw pod suba a dopiero z suba do wzmacniacza.....

    Pogubiłem się. - na dole zdjęcie wiązki jaka wychodzi z subwoofera Bose.



    http://yfrog.com/nxzdjcie0049qj


    http://yfrog.com/nyzdjcie0050yj


    i wzmacniacz.

    http://yfrog.com/g1zdjcie0051iyj

    A ty kolego słyszałeś jak ten subwoofer Bose gra w audi - oczywiście gusta sa różne ale zastanawia mnie czy warto, bo ja nie słyszałem, nokia gra ot tak sobie ?

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •