Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 28 z 28

Temat: Nieuczciwy zakład mechaniczny-czy mogę dochodzić praw ?

  1. #21
    Stopa's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/LKR
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    To może ja się wypowiem. Dopiero co temat zobaczyłem. Obecne auto czarnucha'a było moim autkiem. Nie zamierzam nikomu nic udowadniać, z tego co kolega mi mówił, jeśli faktycznie jest tam strumienica, to warsztat ładnie mnie orżnął i wcale mnie to nie ucieszyło.

    Inna kwestią jest to, że to JA zostałem przycięty na kasę, a nie kolega czarnuch i w gruncie rzeczy średnio podoba mi się, że bez wcześniejszego poinformowania mnie, sprawa oszustwa wyciągana jest to na forum publiczne i dodatkowo umieszczane są skany papierów, dobrze że jeszcze moich danych osobowych tam nie było.

    Jeśli uważasz, że to ja Cię przyciąłem na kasę to pisz do mnie. Załatwmy to na PW jeśli faktycznie masz wątpliwości co do mojej uczciwości.
    Ostatnio edytowany przez Stopa - 23-05-11 o 19:33
    eSa

  2. #22

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Stopa Pokaż post
    To może ja się wypowiem. Dopiero co temat zobaczyłem. Obecne auto czarnucha'a było moim autkiem. Nie zamierzam nikomu nic udowadniać, z tego co kolega mi mówił, jeśli faktycznie jest tam strumienica, to warsztat ładnie mnie orżnął i wcale mnie to nie ucieszyło.

    Inna kwestią jest to, że to JA zostałem przycięty na kasę, a nie kolega czarnuch i w gruncie rzeczy średnio podoba mi się, że bez wcześniejszego poinformowania mnie, sprawa oszustwa wyciągana jest to na forum publiczne i dodatkowo umieszczane są skany papierów, dobrze że jeszcze moich danych osobowych tam nie było.

    Jeśli uważasz, że to ja Cię przyciąłem na kasę to pisz do mnie. Załatwmy to na PW jeśli faktycznie masz wątpliwości co do mojej uczciwości.


    Jeżeli faktycznie tak odebrałeś tą sprawę tą z tego miejsca pragnę cię przeprosić przy wszystkich tu obecnych.

    Być może zadziałałem impulsywnie, ale zarówno temat jak i treść nie miały na celu w jakikolwiek sposób oczerniać twojego imienia, bynajmniej...

    Temat uważam za zamknięty

  3. #23
    MagnaTKielce's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Świętokrzyskie
    Auto
    Audi A3 Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.8 TFSI - CJSA, CJSB (180 KM)
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Kolego...piszesz ze w Twoim Audi wymianiano KAT !! Wiec logicznie mozna wnoskowac ze skoro to Twoje Audi i Twoj Kat to tez TWOJA kasa !!
    Nie pisales ze to koles Twoj robil i go oszukano itp itd! Gdzies potem znajdujemy ze to "chyba" ten warsztat i ze bedziesz krecil kolesi na jakis nr z inna REJSTRACJA ! Pomysl w jakim swietle stawia Cie w tej sprawie ta wypowiedz na FORUM ! Napiac mogles " Poprzedni Wł. wymieniał kat, a wstawiono mu (prawdopodobnie !!!) jakas chamska strumienice" Ty żądasz SATYSFAKCJI w imieniu kolegi którego nawet nie poinformowałeś o Tym fakcie. Bedziesz jak ROBIN HOOD łupił Bogatych ? Cóż...nadgorliwość podobno gorsza bywa od Faszyzmu.


    Szacunek dla Tych którzy Poświęcili swoje Marzenia...
    ...dla Innych...P(rzyjaźń)D(uma)G(odność)


    TDI PowerED by KingSoft

  4. #24

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MagnaTKielce Pokaż post
    Kolego...piszesz ze w Twoim Audi wymianiano KAT !! Wiec logicznie mozna wnoskowac ze skoro to Twoje Audi i Twoj Kat to tez TWOJA kasa !!
    Nie pisales ze to koles Twoj robil i go oszukano itp itd! Gdzies potem znajdujemy ze to "chyba" ten warsztat i ze bedziesz krecil kolesi na jakis nr z inna REJSTRACJA ! Pomysl w jakim swietle stawia Cie w tej sprawie ta wypowiedz na FORUM ! Napiac mogles " Poprzedni Wł. wymieniał kat, a wstawiono mu (prawdopodobnie !!!) jakas chamska strumienice" Ty żądasz SATYSFAKCJI w imieniu kolegi którego nawet nie poinformowałeś o Tym fakcie. Bedziesz jak ROBIN HOOD łupił Bogatych ? Cóż...nadgorliwość podobno gorsza bywa od Faszyzmu.

    Przeprosiłem i nic więcej nie mogę zrobić na daną chwilę...

  5. #25
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MagnaTKielce Pokaż post
    Kolego...piszesz ze w Twoim Audi wymianiano KAT !! Wiec logicznie mozna wnoskowac ze skoro to Twoje Audi i Twoj Kat to tez TWOJA kasa !!
    a "logicznie" wywnioskowałeś to z pierwszego posta w temacie ?
    Cytuj Oryginalnie napisane przez czarnuch Pokaż post
    Na szybko to sprawa wygląda tak: jakiś czas temu "zmieniany" był katalizator w A3 której właścicielem wtedy był jeszcze kolega z forum, a ja ją odkupiłem od niego i teraz jak u mechanika robiłem parę rzeczy powiedziałem mu żeby zerknął na wydech bo jakaś dziurka jest i faktycznie była, ale oprócz tego okazało się że zamiast owego katalizatora jest strumienica.
    Ostatnio edytowany przez Piotrek.1781 - 24-05-11 o 10:02
    Mam najlepsze Audi na forum !

  6. #26
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    to nie CIebie oszukano, wiec nie Twoja sprawa. Naprawde nadgorliwość jest straszna!
    Trzeba było pogadać najpierw z poprzednim właścicielem i pomyśleć czy cos robic w tym temacie czy nie.

    Nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej wymieniam cos w swoim aucie, powiedzmy ze zostalo to zle wykonane. potem sprzedaje auto komus i ten ktos za mnie probuje dochodzic sprawiedliwosci.
    Skoro to ja to robilem to moja sprawa i to ja powinienem ewentualnie czegos dochodzic. opanuj sie czlowieku.

    po za tym na fakturze, którą pokazałeś nie ma napisane: wymiana katalizatora, więc teoretycznie nie popełnili błędu.
    Ostatnio edytowany przez .i.KALI.i. - 24-05-11 o 10:06
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  7. #27

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez .i.KALI.i. Pokaż post
    to nie CIebie oszukano, wiec nie Twoja sprawa. Naprawde nadgorliwość jest straszna!
    Trzeba było pogadać najpierw z poprzednim właścicielem i pomyśleć czy cos robic w tym temacie czy nie.

    Nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej wymieniam cos w swoim aucie, powiedzmy ze zostalo to zle wykonane. potem sprzedaje auto komus i ten ktos za mnie probuje dochodzic sprawiedliwosci.
    Skoro to ja to robilem to moja sprawa i to ja powinienem ewentualnie czegos dochodzic. opanuj sie czlowieku.

    po za tym na fakturze, którą pokazałeś nie ma napisane: wymiana katalizatora, więc teoretycznie nie popełnili błędu.


    Ok, uderzam się w pierś po raz kolejny...

    Wcześniej już przeprosiłem za wszystko i tyle...

  8. #28
    kuba84's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowa Sól FNW
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    no i na tym zakończymy ten wątek

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •