Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: [8L] Dziwna praca turbiny w 1.8 T 150km

  1. #1

    Domyślny [8L] Dziwna praca turbiny w 1.8 T 150km

    Czy mogłem uszkodzic turbo jak zagotował sie w korku???Prawie od razu zgasiłem silnik,przejechałem tak około 50 m

  2. #2
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    na początek spytałbym co znaczy zagotowałeś? woda Ci się wygotowała i wyszła gejzerem spod maski? Czy może po prostu wskazówka temperatury poszła wyżej niż zwykle? Jeśli tak to ile?

    A tak ogólnie to nie sądzę, bo turbo podczas postoju raczej zbyt szybko się nie kręci, więc o przepalenie trudno... Choć jak to mawiają - Polak potrafi Więc proszę o więcej szczegółów... Przede wszystkim co znaczy 'dziwna praca' ? Bo niestety o ile trochę znam się na mechanice, to na wróżeniu już nie za bardzo
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  3. #3

    Domyślny

    Jestem już.Miałem pewne problemy techniczne z komputerem.

    [ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 11:17 ]
    Czy sie zagotował? Zdecydowanie tak. Wywaliło wodę ,a wskazówka na 120 stopni.

    [ Dodano: Sro 15 Sie, 2007 11:19 ]
    Z ta dziwna praca to było tak,że raz się włączało z takim mocnym szarpnięciem i szedł jak z procy,a raz czuc że świstało ale mocy mało.Teraz nie ma kopa prawie w ogóle. Podłączyłem wczoraj pod kompa i niby sonda ,a spalanie mi wzrosło bardzo.mam tez nieszczelne odmy.Moze to tro????

  4. #4
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    MarekJ, jak sonda to na pewno i spalanie no i moc też - paliwo jest źle dawkowane. Odmy mogą tylko dodawać animuszu objawom - ale delikatnie. Lepiej wymień jak masz dziurawe.
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •