Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 188

Temat: Instalacja sterownika do centralnego zamka (pilot)

  1. #101

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    też myslałem ze moze z pilotem jest nie tak wiec wrzuciłem drugą płytke co mi przyslali, zmieniłem tez na baterie drugą co mi dali i oba sposoby ją zakładałem i nic nie dało:/ to chyba zaraz zadzwonie
    Dodano:
    zadzowniłem do goscia (o dziwo odebrał bo napisane mają ze do 18h) i powiedział cytuje:

    "niieee, alee nieee ma takiej opcji zeby sterownik był zepsuty, widocznie rozkodował pan pilota, niech pan zakoduje pilota i spróbuje jeszcze raz"

    no ok niech mu bedzie jeszcze raz zakoduje pilota ale cos mi tu smierdzi
    Dodano:
    i zrobiłem tak jak powiedział czyli spróbowałem zakodowac pilota do sterownika

    na instrukcji napisane jest tak: w ciągu 5 sekund od momentu podpiecia zasilania nacisnąc dwa razy przycisk zamknięcia (bedzie zasygnalizowane kierunkami ale ze ja jeszcze ich nie mam podpietych) i później przez 5 sekund nic nie naciskac

    a wiec zrobiłem tak jak było napisane czyli odłączyłem kabel z bezpiecznikiem + od akumulatora, po czym odczekałem chwile i znów go podłączyłem i szybko wcisnąłem dwa razy przycisk zamknięcia (zeby sie wyrobic w ciągu tych 5 sekund) i odczekałem nawet wiecej niz 5 sekund i co sie stało........wielkie G czyli nic:/ spróbowałem jeszcze raz do niego zadzwonic ale gostek juz chyba pojechał do domu bo nikt nie odebrał. powoli mam dośc juz tego:/
    Ostatnio edytowany przez grucha1987 - 19-04-11 o 18:58 Powód: Automatyczne łączenie postów

  2. #102
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Heh no tak to jest nie zawsze jest kolorowo.Sluchaj wyczytalem ze ten sterownik moze miec zakodowane tylko dwa piloty wiec jesli juz cos ma w pamieci to moze wiecej nie wczytac.Albo reset jesli jest w instrukcji jak go zrobic, albo one sa ok a sterownik nie dziala.
    Ciezko wrózyc z fusow konstrukcja sterownika jest banalna wiec latwo by go mozna pomierzyc ale Ty mozesz miec z tym mimo wszystko problem.
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  3. #103

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomekAGU Pokaż post
    Sluchaj wyczytalem ze ten sterownik moze miec zakodowane tylko dwa piloty wiec jesli juz cos ma w pamieci to moze wiecej nie wczytac.Albo reset jesli jest w instrukcji jak go zrobic, albo one sa ok a sterownik nie dziala.
    czyli co mozna go tylko dwa razy zakodowac i co? 3 raz juz nie mozna? do wyrzucenia jest? no chyba tak by nie zrobili to nie strzykawka



    nic w intrukcji nie jest napisane jak kasowac kluczyk.

    a co do tego że mozna to pomierzyc pewnie tak ale to juz na pewno nie na moją głowe nie wiem jutro z rana zadzwonie do facia moze cos powie sensownego bo pewnie juz komus pomagał to zakładac lub sam to zakładał to moze powie cos a jak nie to zwróce mu to i niech przyśle nowy (tylko znowu pare złoty pójdzie sie je...c za przesyłke:/) podjade moze jeszcze jutro do jakiegos zakładu co robią centralki zobacze co oni powiedzą

    gostek co sprzedaje to na allegro widać ze nie jakiś krętacz bo ani jednego negatywa i neutrala nie ma, same pozytywy wiec chyba sprawdza to co wysyła wiec no raczej chyba takiego pecha nie mam ze akurat mi sie trafił taki bubel no ale w sumie działać nie chce wiec sam juz nie wiem:/
    Dodano:
    aa i cos mi tu z tymi zworami nie gra, po co dają intrukcje jak zalutować zwory z2 i z6 skoro są juz one zalutowane? moze jednak nie są ale na zdjeciu widać że już są no nie wiem szukam jakiejś przyczyny czemu to nie chce działać:/
    Ostatnio edytowany przez grucha1987 - 19-04-11 o 20:14 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #104
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Na dwa piloty ma pamiec wiec nie chodzi o to ze dwa i do kosza chyba ze pamiec jest nie kasowalna a raczej mozna ja kasowac i zapisywac ale... wiesz jak nie wiesz??

    Jesli koles jutro nie pomoze to bron Boze nie plac za przesylke Ty, przeciez to nie Twoja wina.

    Co do Twojego pecha to nie tak ale jak to mowi Prawo Merphy'ego "jezeli cos sie moze zepsuc to na pewno to zrobi" pytanie kiedy nie stresuj sie za wczasu pogadaj jutro i daj cynk co i jak
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  5. #105

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    jeśli jest kasowalna to nie wiem jak, szukam w necie ale nic takiego nie piszą wiec chyba nie ma limitu co do kosztu przesyłki to gostek na allegro w regulaminie ma napisane:

    8. W przypadku zwrotu towarów lub wymiany na inny Nabywca ma obowiązek dostarczyć towar na własny koszt do sprzedawcy nienaruszony,kompletny wraz z dowodem zakupu.

    wiec wychodziłoby na to że jednak ja bede musiał zapłacić za przesyłke

    zadzwonie do jutro, o to sie nie bój tak tego na pewno nie zostawie

  6. #106
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    kolego sprawdz poprostu moze trzeba zamienic biegunowosc . czyli + dac na - a - na plus. w instrukcji o tym nie pisze a moze tak zadziala. U mnie np tak dziala ze + jest na - a - na + dzieki temu m,am sterowanie -. i docisnij mocno kable do klem i nacisnik guzik na pilocie powinnes uslyszec z centralki taki klik .

  7. #107

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    hmm juz nie pamietam czy tak robiłem bo tyle razy róznych opcji próbowałem ale okej, sprawdze jutro tylko że to było troche dziwne no bo co kabel z bezpiecznikiem ma byc na minusie, a na plusie na kablu zadnego bezpiecznika nie bedzie? nic sie nie stanie, nie spalą sie te kable na dłuzszą mete?

  8. #108
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    sprawdź najpierw czy zadziala a jak nic nie cyka to albo pilotow nie czyta albo ster uwalony

  9. #109

    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    A więc juz raczej wiem co jest nie tak, ponieważ po długiej i w sumie życzliwej rozmowie z gostkiem od sterownika z allegro doszliśmy do wniosku że facet od którego zamówiłem pilot z allegro sprzedaje je niekompletne (z rozmowy z nim wynikało że on nawet sam o tym nie wiedział:/). A dlaczego tak stwierdzieliśmy, ponieważ wysłałem facetowi od sterownika zdjęcia srodka pilota (był na tyle życzliwy aby pomóc mi w kwestii w której to nie był jego problem bo on mi sterownik sprzedał a pilota ten drugi) i wyszło tak jak myslał, czyli nie mam pilocie tej blaszki która powinna być pod i z boku baterii:/ w srodku pilota jest sam plastik zadnych styków baterii nie ma:/ (też co mi tu nie grało bo w kazdych innych pilotach takie styki widziałem czy to pilot od radia sam. czy od czegos innego ale nie kłóciłem sie bo myślałem że tak musi być, nie wiem nie znam sie) dzwoniłem do tego faceta od pilota i on powiedział że "nie produkują pilotów ze stykami, że w VW i Seacie takie coś jest a w audi czegoś takiego nie ma" co jest kompletną bzdurą. ale zgodził sie na zwrot pilota i kasy (mimo iż oboje wystawiliśmy sobie pozytywne komentarze). czyli pozostaje mi zwrot i poszukanie już "kompletnego" pilota:/ tak więc kolejny raz potwierdza sie zasada, że z allegro to jest ryzyk fizyk i trzeba o wszystko sie pytać i sprawdzać bo później są takie sytuacje a nie inne:/ mam nadzieje że przyjmie mi ten kluczyk mimo iż są delikatne ryski w miejscu gdzie otwiera sie pilota, jak nie to sie wku...e:/
    Ostatnio edytowany przez grucha1987 - 20-04-11 o 17:29

  10. #110
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Heh no widziales.Mowilem ze musi cos byc albo z jednym albo z drugim choc tak na prawde nie podejrzewalem samego kluczyka a jego elektronike ktora kupiles gdzie indziej no bo kto by pomyslal ze kupisz a raczej sprzedadza Ci niekompletny kluczyk.
    W takim razie mozesz sobie wszystko podlaczyc i czekac za kluczykiem. Pozdro.
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •