Pokazane rezultaty 1 do 10 z 12

Temat: Audi A3 1.8T 8L szybko zuzywajaca opona

Hybrid View

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Złotoryja
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Auto nie miało dzwona. Ogólnie jest w dobrym stanie technicznym. Znajomy jest wiarygodny wiec nie mogę mieć zastrzeżeń o tego. Ze zbierznością będzie pewien problem, bo w Złotoryi nikt nie potrafi jej ustawić, a jedyni w okolicy to w Jaworze w Gasbudzie mają jakies laserowe cudeńko. Wszyscy kazali zderzak ściągać i takie tam, bo im linki się nie mieszczą. Jak by był zły kąt pochyłu to by zdzierało wewnątrz bądź na zewnątrz oponę. Poza tym ten model nie ma chyba regulowanego kąta pochyłu, ale pewien nie jestem.
    Co do dzwona, raczej nikt by aż tak ładnie nie zrobił tego auta, że nie widać ani śladu. Bo sprzegło wymieniałem, nieruszane od 97', zawieszenie, i takie tam, więc coś by się mi rzuciło w oczy. Poza tym znajomy nie zrobił by mnie w .... a Sam 3 lata nie jeździł by czymś takim.

  2. #2
    elja's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez piotrek7700 Pokaż post
    Poza tym ten model nie ma chyba regulowanego kąta pochyłu, ale pewien nie jestem.
    ma regulacje, podjedz sobie do jakiegos wiekszego miasteczka, bo sciaganie zderzakow i temu podobne rewelacje to chyba nie tedy droga

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •