Cytuj Oryginalnie napisane przez RWagiel Pokaż post
Witam. Zastanawiam się nad kupnem Audi A3 Limousine, no i rozważam też leasing (nie znam się za bardzo, a wcześniej nie miałem). Poszperałem trochę w internecie i trochę zgłupiałem, bo jest pełno stron różnych - raz Volkswagen Leasing, gdzie indziej jest VWleasing, potem Volkswagen Bank, VWFS no i Audi Leasing, Skoda, Seat osobno dla każdej marki. Przy czym to chyba wszystko jedna firma Volkswagen Leasing?

Na pewno ktoś z Was tu brał Audi w leasing - warto w Volkswagen Leasing czy lepiej szukać w bankach? Znajomy mi polecał bank, ale w sumie dlatego, że sam w nim miał i ogólnie nie miał w żadnym innym banku, więc to taka opinia o kant kibla. Wydaje mi się, że w Audi Leasing powinno być lepiej niż w banku, bo jeszcze przy okazji auto od nich kupujemy. O ile to ma jakiś związek, a nie są to jakieś całkiem osobne spółki. Chyba, że może ten Volkswagen Bank jest osobną częścią całej tej grupy kapitałowej Volkswagen? Ma to jakieś znaczenie? Czy po prostu oferta dla Audi to jest to co na stronie Audi Leasing lub ewentualnie w bankach? Przy czym wydaje mi się, że nie, bo na stronie Volkswagen Bank też jest kalkulator dla Audi.

Będę wdzięczny za wasze opinie i sugestie.
Mam podobny problem - ktoś coś?