Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokazane rezultaty 121 do 125 z 125

Temat: wibracje przy zejściu z obrotów

  1. #121

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    we
    Auto
    3BG
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    50 razy

    Domyślny

    ja mam podobny problem od paru dni z wibracjami na wolnych obrotach. jak autko rozbujam do powyzej 2tys/obr to te drgania ustepuja... dzieje sie to na 1,2,3 biegu pozniej jakby mniej wyczuwalne. Czy moze to byc objaw koncacego sie dwumasa? dodam ze samochod zbiera sie normalnie sprzeglo sie nie slizga

  2. #122
    piteroo21's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez BarMok Pokaż post
    Mam identyczne objawy. Wszystko posprawdzałem, począwszy od VAGa po poduszki silnika, etc. Aż natrafiłem na mechanika, który ma identyczną A3. Powiedział mi, że on u siebie podejrzewa pompę wysokiego ciśnienia.. dał ją do pompiarza i ustąpiło. Jak go spotkam (następny tydzień) to postaram się wypytać co dokładnie było usterką w tej pompie. PS. Jedynie wiem, że dużo go skasował $..
    Jakieś wieści? Powiedział coś?
    ALHandra serial 1,9TDI ALH 90+ ------> 120KM 269Nm------> 140KM 340Nm ------> ------>???

    piteroo21

  3. #123

    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Witajcie,

    Miałem ten problem podczas hamowania i wyczułem kiedy to następuje (telepanie silnikiem). U mnie działo się tak przy jeździe ok 10 km/h tak żeby atko się turlało. Powiem tak, prawdopodobnie problem udało się wyeliminować zmianą mapy rozruchu auta. W tej chwili auto pali na 1 strzał i ustąpiły dolegliwości.

    Pozdro

  4. #124

    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    polska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Posiadam auto audi a3 1,9tdi 1999, 90 km, po wymianie rozrządu,oleju, wszystkich filtrów, przepływki powietrza i czyszczeniu egr. Posiadam problem tego rodzaju, że...., w chwili, kiedy ruszam autem jest wszystko ok, ale kiedy się zatrzymuje to przez jakies 2 sekundy auto zaczyna dziwnie pracować tzn...., że dostaje jakichś dziwnych drgań i po około 2 sekundach się wszystko uspokaja najdziwniejsze jest też to, że obroty się nie zwiększaja w ogóle, robi się to na zimnym i ciepłym silniku i nie za każdym razem, co jest najdziwniejsze. Zauważyłem również, że w chwili, kiedy się rozpędzam to auto zachowuje sie tak jak by nabierało mocy i przestawało się rozpędzać i znowu nabierało i tak w koło, auto oczywiscie sie rozpędza ale z takimi własnie objawami przy tym wydaje mi się na dodatek, że duzo pali z tego względu, że na pełnym baku na trasie zrobiłem koło 750 km wydaje mi się że jak na diesla to jest dośc dużo przy jeździe koło 140 km na godzine, obroty w granicach 3000. Prosze o pomoc bo mechanicy nie wiedza co jest a komputer niczego nie pokazuje nie ma błędów, a ja juz nie wiem co zrobić żeby auto jeżdziło jak powinno. Wiem, że może to dziwnie opisałem, ale niestety ciężko jest to wytłumaczyć pisząc o tym, a nie widząc i słysząc co się z autem dzieje. Z góry dziękuje za pomoc i pzodrawiam Łukasz.

  5. #125
    ignac112's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sorkwity
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mam a3 ahf, na kodowaniu na automat brak drgań i świetny rozruch, po zmianie kodowania na manual drgawki powróciły i pogorszył się rozruch na gorącym.
    Na dniach wlatuje chip. Dam znać czy drgawki zniknęły.
    Zmiana dawki na automat może powodować u niektórych szarpanie na niskich obrotach podczas jazdy.


    Chip nic nie zmienił w odniesieniu do drgawek.

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •