Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 19 z 19

Temat: [8L] Pytanie do tych, którzy sami podłączali lampy przednie

  1. #11
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    ule, ale i nie ma też w tym miejscu śruby Jest w innym miejscu ,i żeby to dobrze zrobić należy wykonać odpowiedni kątownik-ramię do przykręcenia lampy poliftowej w jej nowym miejscu.

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ule, da rade, jak napisalem wczesniej zalozylem poliftowe bez zdejmowania zderzaka. trzeba poprostu sie troche pomeczyc i wcisnac lampe.

  3. #13

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MiG25
    ule, ale i nie ma też w tym miejscu śruby Jest w innym miejscu ,i żeby to dobrze zrobić należy wykonać odpowiedni kątownik-ramię do przykręcenia lampy poliftowej w jej nowym miejscu.
    Tzn że będę musiał coś przerabiać ? Według zapewnień sprzedawcy te lampy są do modelu 96-2000 więc "teoretycznie" powinny pasować gabarytami i sposobem mocowania w miejsce starych. Miedzy innymi dlatego zdecydowałem się na ten model.

    Chodzi mi o coś takiego http://www.allegro.pl/item206463705_...es_chrome.html
    (gdzieś na forum dogrzebałem się że pasują bez żadnego przerabiania)

  4. #14
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    M4RK0, jak to zorbiles? jak trzeba wycinac blotnik i kawalek pasa przedniego?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #15

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    (A)rturo, blotnik wycialem bez zdejmowania zderzaka, i przy odpowiednim wycieciu lampy wchodza. Pasa przedniego nie wycinalem. Myslalem poprostu ze bez zdejmowania zderzaka sie to robi i poprostu troche wiecej sie pomeczylem i weszlo. Oczywiscie latwiej jest zdjac zderzak , wyciac blotnik, ladnie spasowac lampy i po klopocie. Ale jesli ktos sie upiera ze nie chce zdejmowac zderzaka - to jest mozliwosc zalozenia lamp poliftowych.

  6. #16
    atal's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez M4RK0
    (A)rturo, blotnik wycialem bez zdejmowania zderzaka, i przy odpowiednim wycieciu lampy wchodza. Pasa przedniego nie wycinalem. Myslalem poprostu ze bez zdejmowania zderzaka sie to robi i poprostu troche wiecej sie pomeczylem i weszlo. Oczywiscie latwiej jest zdjac zderzak , wyciac blotnik, ladnie spasowac lampy i po klopocie. Ale jesli ktos sie upiera ze nie chce zdejmowac zderzaka - to jest mozliwosc zalozenia lamp poliftowych.
    Hehe jak to czytam to mam w oczach jak sam sie meczylem zeby tylko zderzaka nie zdejmowac
    Wkoncu kupilem poliftowy grill i musialem zdjac zderzak i sie usmialem sam z siebie Zdjecie zderzaka zajmuje 1-2minuty

  7. #17
    ułe's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oświęcim
    Auto
    Vw CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    jeśli kupisz lanpy te co napisałeś to musisz ściągnąć zderzak i nie musisz wycinac zadnego błotnika chyba że kupisz lampy do modelu po lifcie to wtedy bedziesz musial wycią błotnik oraz przerobić kostkę podłączeniową ale nie będziesz musiał ściągać zderzaka wybór należy do ciebie a żerby ściągnąć zderzak trzeba odkręcić aż 8 śrubek i wyciągnąć 4 kołki

  8. #18

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Najlepsza :D
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cos tu ktos pokrecil, chlopak sie pyta o Sonary a Wy mu kadzicie o poliftowkach Ja je zakladalem tydzien temu, przy okazji tez dokladke do zderzaka wiec wszystko bylo pozdejmowane a tym samym latwiejsze. Zanim zalozysz, od razu dam Ci rad: wez w reke tube z siliconem i je uszczelnij wzdluz laczenia pleksy z obudowa bo na bank beda Ci parowac. Co do podlaczen, jesli sie wepniesz oryginalna kostka to bedziesz mial swiatla mijania i dlugie a za postojowki robic bedzie ta zaroweczka co jest u gory lampy miedzy migaczem a soczewka. Z ringami wepnij sie w kostke wlasnie w tym miejscu gdzie idze kabelek do tej zaroweczki a te diody pod zaroweczka tez sobie podlacz jako postoje (to kwestia gustu). Ja np. wsadzilem w miejsce tej zaroweczki pomaranczowa i podpialem razem z migaczem i teraz dwie sobie mrugaja . Koniecznie je ustaw! U mnie po instalacji jedna swiecila w kosmos a druga w pieklo
    "Magnetyzery przyspieszające samochód? Chip do wolnossącego dający kupę koni? Załóż sobie jeszcze duże koła z tyłu i małe z przodu - będzie zawsze z górki."

  9. #19

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Kto w Krakowie moze założyc mi lampy poliftowe do modelu przedliftowego. Proszę bardzo o namiary?
    Basta

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •