Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Problem z światłem długim?

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny Problem z światłem długim?

    Witam, w zesz?y weekend postanowi?em w swojej A3 zmieni? lampy przednie z przed-lift na po-lift. Wed?ug poradnika na naszym forum i z pomoc? dzielnego mechanika wszystko si? uda?o mimo niestety kiepskiej aukcji na allegro: http://moto.allegro.pl/audi-a3-a-3-p...304970059.html (z?e mocowania- pourywane oraz problemy z soczewkami), ale do rzeczy:
    M?j problem wygl?da nast?puj?co: po za?o?eniu lamp i ?ar?wek zauwa?y?em, ?e strasznie mocno ?wiec? mi si? ?wiat?a mijania (czasami chyba za bardzo i niekiedy kierowcy pokazuj? mi ?e ich ra?? w nocy) natomiast ?wiat?a d?ugie s? defakto kr?tsze bo ?wiec? mi na jezdnie bli?ej maski ni? mijania. efekt jest taki ?e widz? doskonale ale bardzo blisko.
    Czy tak powinno by?? czy ?wiat?a d?ugie w po-lifcie ?wiec? w?asnie tak kr?tko, czy mam ?le wsadzone ?ar?wki?
    Czy ?wiat?a mijania powinny tak mocno ?wieci?? Mo?liwe jest ze mechanik ?le pod??czy? ?wiat?a mijania(zamieni? je z drogowymi?) albo za?o?y? h7 do mijania a h1 do d?ugich?? od razu dodam ?e u mnie ?wiat?a mijania to ?wiat?a ?rodkowe a d?ugie pierwsze od maski(wybaczcie za takie ?apotologiczne t?umaczenie)
    dzi?ki wielkie za wszelk? pomoc.

  2. #2
    woodycr's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchy Las/Poznań
    Auto
    BMW Tez 3:)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    kolego soczewka jest do swiatek krotkich;p a dlugie to sa te ogok bez soczewki moze wystarczy ustawic te swiatla?? albo zle podlaczyl moze odwrotnie??
    WLKP
    Samochód ma dopiero wtedy wystarczająco mocy,gdy się rano przed nim stoi i boi się wsiąść do niego.

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    czyli światła długie powinny świecić te jakby środkowe(pomiędzy kierunkowskazem a skrajnymi przy masce?) u mnie świecą chyba odwrotnie... muszę przepiąć w kostce kable? wystarczy? czy coś jeszcze?

  4. #4

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Potwierdziło się, że mechanik przypiął kabel odpowiedzialny za światła drogowe do świateł mijania, a mijania do drogowych. Czy jest możliwe przepięcie tego bez zdejmowania całego zderzaka i cięcia kabli? kostkę mam okrągłą wchodzą tam chyba 4 kable. Wyczytałem, że żółty muszę zamienić z białym.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •