Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Problem z ABS

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Naterki
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Problem z ABS

    Witam serdecznie wszystkich
    Mam pytanie na które ktoś może zna odpowiedź, a mianowicie
    w moim audi A3 1.8 I 20 V benzyna z roku 96 (automatyczna skrzynia biegów ) włącza się lampka sygnalizująca, że coś niedobrego dzieje się z ABS- kontrolka koloru pomarańczowego zapala się dopiero, gdy samochód osiągnie prędkość ok 30 km/h w czasie postoju na włączonym silniku i naciśniętym hamulcem wszystko jest ok, po osiągnięciu prędkości włącza się światełko,przy czym hamulce działają bez zarzutu, myślałem, że jest to wina zdartych tylnych klocków hamulcowych które wymieniłem ale objawy nie ustąpiły, z przodu klocki są także w stanie idealnym, a płynu hamulcowego jest tyle ile trzeba - może komuś mówią coś takie objawy???[/b]

  2. #2

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Parczew
    Auto
    ( ()()() )
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    ja mam podobnie, prawdopodobnie obluzowala sie wtyczka od czujnika abs, ew. bardzo zardzewialy otworki w piascie przy czujniku, bledy abs nie sa zapisywane w komputerze wiec jedyna opcja sprawdzenia jest wtedy gdy blad jest zlapany *gdy lampka sie swieci) jak masz mozliwosc to sprawdz wtyki , uzyj kontakt sprayu, jak nie pomoze to przeczysc otworki w piascie a jak to nie pomoze to zwroc sie do kogos kto sie zna

    pozdr i powodzenia

    [ Dodano: Sro 06 Cze, 2007 14:30 ]
    ps. u mnie jeszcze sa takie objawy ze jak dojezdzam np do swiatel z pr 5kph i lekko wciskam hamulec zeby zatrzymac sie wtedy abs zaczyna prykac, rowniez czasem zdaza sie przy wolnym ruszaniu. takie mankamenty AGNieszki
    ( ()()() ) A3 - drive your way to heaven...

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    najpierw kolega sie zapozna z zasadami forum, dopiero temat zostanie otwarty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •