Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 74

Temat: Domykanie szyb z kluczyka

  1. #21
    Serienko's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam

    Chciałbym się dołączyć do tematu. A więc mam problem, ponieważ wczoraj dziewczyna sprzątała mi samochód i cos mi narobiła, teraz jak przekręcam kluczyk w stacyjce to mi się otwierają okna. Czy ktoś może wie jak to wyłączyć? Z góry dziękuję za odpowiedz.

  2. #22
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW E60 LCI & Subaru Impreza STI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    aż sama muszę sprawdzić też to powinnam mieć

  3. #23
    Serienko's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Sprawdziłem teraz jeszcze raz i tak: wkładam kluczyk do stacyjki przekręcam zapalają mi się lampki, gasną i otwierają misię szyby. Jak wyciągnełem kluczyk i spowrotem go wsadziłem i przkręciłem szyby już mi się nie otworzyły. Wyciągnełem kluczyk jeszcze raz poczekałem dłużej i po przekręceniu kluczyka szyby mi się znowu otwirają. Sprawdziłam jak zamykają się szyby czyli otwierałem i zamykałem i wszystko było ok (nie było widać żeby zamykały się z oporem bo myślałem, że to może ślizgi się wyrobiły). Przeprowadziłem również próby na zewnątrz czyli zamykałem i otwierałęm szyby kluczykiem przekręcając go w drzwiach i wszystko działało, ale jak zamykałem centralny z pilota to samochód się zamkną i troszkę się opuściła szyba kierowcy. I w końcu nie wiem co może być stawiam na te ślizgi bo wsumie co to może być innego? Już sam nie wiem proszę o pomoc. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

  4. #24
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW E60 LCI & Subaru Impreza STI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    hmm... dziwne - u mnie działa wszystko w porządku
    przekręcam kluczyki w drzwiach trzymając przez chwile przekręcone i zamyka się okno jak i szyberdach

  5. #25
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Serienko odepnij akumulator na pol godz moze pomoze.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  6. #26

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    sprawdz czy przy otw./zam. samochodu kluczykiem w zamku i przytrzymaniu go dluzej otw./zam. ci sie okna. jezeli tak to raczej jest to mozliwe. najlepiej jak bys zobaczyl jaki masz nr modulu komfortu vag-iem

  7. #27
    Serienko's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam
    Przyczyną otwierania się szyb po przekręceniu kluczyka w stacyjce była awaria szyby kierowcy, ponieważ ona do końca się nie zamykała. Dzisiaj za dnia to zauważyłem. Więc otwierałem, zamykałem szybę z 10 razy aż się do końca zamknęła, może coś tam podlazło bo w sumie otwierała się i zamykała bez rzadnych oporów. Dziękuję za podpowiedzi.

  8. #28

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    ciemne
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Nie domyka szyb :(

    Witam mam takie pytanko. Posiadam moduł komfortu (8L 1997r.) Po przekreceniu kluczyka i przytrzymaniu szybki otwierają się i zamykają ( niestety trzeba cały czas trzymać przekręcony kluczyk aż się zamknie szyba). Nie działa zamykanie/otwieranie szyb z pilota Posiadam oryginalny kluczyk audi + breloczek do centralnego. Pytałem speca od centralnych zamków i mówił ze trzeba specjalny moduł zamontować żeby wydłużyć sygnał koszt ok 100zł. Czy nie da się tego w inny sposób zaprogramować ??

  9. #29
    cichyStw's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław/Staszów
    Auto
    BMW e61 LCI 235KM+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Furi0us Pokaż post
    Witam mam takie pytanko. Posiadam moduł komfortu (8L 1997r.) Po przekreceniu kluczyka i przytrzymaniu szybki otwierają się i zamykają ( niestety trzeba cały czas trzymać przekręcony kluczyk aż się zamknie szyba). Nie działa zamykanie/otwieranie szyb z pilota Posiadam oryginalny kluczyk audi + breloczek do centralnego. Pytałem speca od centralnych zamków i mówił ze trzeba specjalny moduł zamontować żeby wydłużyć sygnał koszt ok 100zł. Czy nie da się tego w inny sposób zaprogramować ??
    Z tego co słyszałem w salonie Audi za 120 zł masz kluczyk scyzoryk z otwieraniem i domykaniem szyb.

  10. #30

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez cichyStw Pokaż post
    Z tego co słyszałem w salonie Audi za 120 zł masz kluczyk scyzoryk z otwieraniem i domykaniem szyb.
    Pierwszy raz slysze!!!!

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •