Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 61

Temat: Problem z spryskiwaczem tylnej szyby

  1. #21

    Data dołączenia
    Feb 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oława
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Mam tez problem z suchota na tylniej szybie. Stwierdzilem, ze plyn wycieka pod samochod, pod filtrem powietrza. Rozkrecilem cala obudowe i po uruchomieniu tylnego spryskiwacza znalazlem miejsce, z ktorego wydobywa sie plyn. Ku mojemu zdziwieniu byl to zielony "dziubek" znajdujacy sie bezposrednio pod czarna, plastikowa obudowa znajdujaca sie pod filtrem powietrza, do kotrego prawdopodobnie musial byc podpiety wezyk, ktorym plynie plyn do spryskiwacza. Jednak w tym miejscu nie bylo zadnego wezyka. Czy ktos moze ma schemat albo zdjecie wezyka w tym miejscu? Wyglada na to ze albo jest on urwany i nie widze jego koncowki, albo wogole go nie ma...

  2. #22

    Data dołączenia
    Feb 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oława
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    To ja juz problem rozwiazalem. Rozlaczonya zlaczka na wezyku spryskiwacza pod filtrem powietrza.

  3. #23

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kolo lublina
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Chym umnie było rozłączone pod filtrem powietrza połączyłem ,ale nadal sucho .W nadkolu sprawdziłem dobrze jest . A pytanie jak zdjąć ten plastik na tylnej klapie bo odkręciłem te 2 wkręty i zaczełem podwazac ale cieszko mi to szło . Macie jakiś dobry sposób gdzie podwrzac bo nie chce żeby popekało .
    Audi A3 1,9 TDi AHF 81kW

  4. #24
    psycho's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    BARTOSZYCE
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    ciągnij mocno i podważ śrubokrętem Ja też się ostatnio nad tym głowiłem ale z większą siłą poszło bo to jet mocowane na takie metalowe zatrzaski które jak się mocniej pociągnie to schodzą
    powodzenia
    POZDRAWIAM ROBERT

  5. #25
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Nie wiem czy na każdym złączeniu rurek, ale jak tam macie taki plastik szaty, co je łączy to jest to zaworek zwrotny. U mnie przy samym silniku od tylnej wycieraczki ten zaworek się zastał i nie puszczał płynu w obie strony, a powinien blokować przecież tylko do tyłu...
    Można je zdjąć i spróbować dmuchnąć czy przepuszczają w dobrym kierunku.
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  6. #26

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kolo lublina
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Siemka mam takie problem , nie działa mi spryskiwacz tylnej wycieraczki , na początku jak naciskałem to ciekło mi pod samochód , wiec odkręciłem filtr powietrza i i tam byl problem odłączyła sie rurka , złączyłem razem i nadal sucho . Następnego dnia myśle ze jest łaczka z prawej strony tam w nadkolu w bagarzniku tak było połaczone ale rozłaczyłem i chciałem zobaczyć czy dobrze leci i troche długo naciskałem zeby poleciało douzo ale prawie nic tam nie doleciało , a pod filtrem jak puszczałem to ciekło jak cholera . Stwierdziłem ze gdzieś mam jescze cos dołączone między filtr powietrza a tylniege nadkole .
    Czy kotoś wie gdzie są jeszcze jakieś łaczki ??? aby sprawdzić czy nie jest rozłączone ?? Może macie jakiś schemat tej rurki co leci ?? Za pomoc thx

    A jeszcze możliwe ze jest małe ciśnienie i nie dochodzi ???
    Ostatnio edytowany przez gloni - 21-02-08 o 10:28
    Audi A3 1,9 TDi AHF 81kW

  7. #27
    bioly's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stary Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    Podzielę się swoim doświadczeniem. Też miałem problem ze spryskiwaczem tylnej szyby, najpierw miałem rozłączony przewód przy filtrze powietrza a za drugim razem po prostu zamarzł mi tylni spryskiwacz, na dworze zrobiło się cieplej i znowu mi działa

  8. #28
    Beata.C.1980's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    mialam podobmy problem. Tak samo działał silniczek, wycieraczka działała a płyn nie leciał. Okazalo się po zdjęciu obydowy, że poprostu wężyk wypałd i płyn sie lał do środka klapy bagażnika.

    Audi A3 i nic innego!!

  9. #29

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Ja mam jeszcze inny problem. Osłonę z klapy bagażnika odczepiłem okazało się że wężyk wypadł. Założyłem go no i leciało. Potem znowu chciałem spryskać szybę po jakimś czasie jednak nic nie leciało:/ Więc postanowiłem znowu zdjąć osłone. Jednak po zdjęciu wszystko było na swoim miejscu :/ Sprawdziłem czy będzie mi spryskiwać szybe i spryskuje. Zamknołem bagażnik bez zakładania osłony i leciało. Po dłuższym czasie znowu chciałem spryskać szybe ale znowu nic nie leciało podniosłem klape bagażnika i spryskałem szybe i okazało się ze spryskuje :/ I powiedzcie co może być przyczyną tego ewenementu??!! Bo nie wiem co moge zrobić zeby to naprawić...

  10. #30
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Kolego tomek107
    odsyłam do regulaminu forum. Przywitaj się w odpowiednim temacie. Każdy następny nieregulaminowy post wyląduje w śmietniku, a kolejny będzie skutkował ostrzeżeniem!
    Srebrny pocisk ...



Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •