Witam ! Przeszukałem forum i nie natrafiłem na podobny przypadek, więc opisze mój problem:

Moja A3 nie posiadała fabrycznie alarmu. Na wyposażeniu natomiast był centralny zamek z funkcją komfort, czyli domykaniem szyb po przytrzymaniu dłużej kluczyka w pozycji zamknij i odwrotnie, czego skutkiem było otwarcie szyb. Zakupiłem alarm firmy STIG. Po zamonotwaniu wszytsko jest ok. Ale mam jeden problem. Nie wiem jak dokładnie podłączyć do alarmu centralny zamek.

Sytuacja ma się tak:

1. Jeśli podłącze go jak schemat mówi od alarmu jako sterowanie centralnym plusem lub minusem, to po otwarciu pilotem auta, otwierają mi się szyby do połowy, a po zamknięciu szyby stoją w miejscu.

2. Pózniej podłączyłęm do centralnego kanał dodatkowy w alarmie do domykania szyb i teraz po zamknięciu auta pilotem szybki sie domykają, ale nadal jest problem z tym, że jak go otwieram to otwierają się szyby do połowy lub do końca jeśli wyzwole w funkcji alarmu impuls centralnego zamka na podwójny sygnał.

Więc czy ktoś potrafłiby mi pomóc ? Co zrobić żeby ominąc funkcję komfortu, bo od centralnego odpowiedzialane jest jasnobrązowe złącze konektorowe za lewym panelem po stronie kierowcy, ale jak bym nie kombinował z podłączeniem nie mogę obejść tego żeby nie otwierały mi się szyby przy otwarciu auta z pilota

Jest jeszcze jeden schemat do podłaczenia centralnego, ale wymaga znalezienia przewodu miedzy kompresorem a centralką, ale nie wiem niestety, który to jest i czy to wogóle coś da, może ktoś ma schemat elektryczny do audi a3 8L to bardzo proszę o przesłanie