Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: AgU brzmi i telepie jak w traktorze ;/

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny AgU brzmi i telepie jak w traktorze ;/

    Witam mam ogromną prośbę... sprawa jest dosyc pilna bo czeka mnie traska służbowa do czeskiej Pragi.. i troche dygam... od jakichś 3ech dni samochód dopadła jakaś dziwna przypadłośc... otóż nawet na niskich obrotach auto dostaje jakiejś zadyszki... odgłos jak w traktorze i odczuwalne jest trzęsienie.. wibracje... czasem jak go troszke przycisnąc zaczyna działać normalnie ale problm powraca... odczuwalne jest to nawet jak samochód stoi w miejscu... odgłos troszke jakby w dieslu... myślę że to chyba coś z wydechem... może katalizator... ale może ktoś miał coś podobnego?? mam tylko nadzieje że to nie turbo
    dajcie proszę znać bo nie wiem czy wogóle powinienem jeździć w tym stanie, a to kawałek drogi jest.
    Pozdrawiam serdeczie

  2. #2
    VinCe1.8T's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marki
    Auto
    B7 3.0 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    24 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    bardziej chyba coś z zapłonem. świece, cewki. podłącz pod vaga to powinno coś pokazać.

  3. #3

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    no chyba niestety to jedyne wyjście... mam wrażenie jakby coś blokowało moc... trzeba będzie go podpiąć... zapomniałem dodac ze jakis zapaszek tez sie pojawia przy całej akcji, ale nie zgniłe jajo jak to często bywa w przypadku kata... tylko raczej zbyt intensywny zapach spalin... stąd były moje podejzenia co do układu wydechowego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •