Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 79

Temat: Miękki hamulec/pedał wpada w podłogę

  1. #51

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Autko stało na kołach.
    Nie wiem czy we wszystkich A3 nie korektora hamowania bo u mnie nie ma.
    Kółeczka dźwiga się z powodu korektora podobno.

  2. #52

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Londyn
    Auto
    Audi 1.8 TFSI - BZB
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A ja mam taki problem że czasami jak hamuje to pedal spada nisko ,puszcze i nacisne 2 raz to jest ok i nie jest to za każdym razem tylko czasami troche mnie to irytuje bo nie jestem pewny na 100% hamulców . Pompa jest nowa i klocki tez. Czym to może byc spowodowane?. Może powinienem wymienic płyn hamulcowy czy serwo nawala jesli tak to jak sprwdzić serwo . Moze ktoś miał podobny problem ?

  3. #53

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Wymienić płyn i odpowietrzyc układ. Uszkodzone serwo daje twardy pedał.

  4. #54
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    uszkodzone servo dziala odwrotnie niz Ty opisales,poszukaj wycieku w okolicach zaciskow.podpompuj kilka razy i wcisnij do oporu pedal jezeli bedzie schodzil tzn ze pompa przepuszcza cisnienie-nie mylic z sprawdzaniem serva.
    korektor sily hamowania jest stosowany przewaznie w busach.ciezar towaru na powierzchni ladunkowej przeklada sie na sile hamulca na tylnej osi-A3 nie ma takiego dziadostwa zadne A3
    Who I am? I am a the Champion.

  5. #55

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Londyn
    Auto
    Audi 1.8 TFSI - BZB
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Sprawdziłem ponownie podczas jazdy i jak hamuje to wszystko łapię ok hamuje ale czuje ze powoli pedał opada nie jest to gwałtowne . Pompe wymienialem niecały rok temu na nowa bo stara mi padła a co do przecieków to raczej wątpię bo mam tak juz pare miesiecy i jak były by jakies przecieki to płynu by mi ubyło a nie ubywa . Czy moze sie tak dziac od starego płynu hamulcowego czy raczej bez ponownej wymiany pompy sie nie obejdzie? .

  6. #56

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Masz gdzieś na 100% powietrze w układzie hamulcowym odpowietrz cały układ bardzo dokładnie wraz z pompą ABSu, jak mówisz ze nie masz wycieków nigdzie to musi pomóc nie ma siły
    Części do grupy VAG oryginalne i zamienniki oraz płyny eksploatacyjne, polecam sklep u tego forumowicza ELEMENATEUR ma najtańsze i bezkonkurencyjne ceny na rynku naprawdę polecam

  7. #57
    kamil17932's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Patryk87 Pokaż post
    Masz gdzieś na 100% powietrze w układzie hamulcowym odpowietrz cały układ bardzo dokładnie wraz z pompą ABSu, jak mówisz ze nie masz wycieków nigdzie to musi pomóc nie ma siły
    juz w nie jednym audi spotkalem sie ze pedal delikatnie spada po mocnym wcisnieciu! u mnie tez tak jest, jak wcisne mocna delikatnie opada! plynu mie ubywa ani nic! Ale na wylaczonym silniku jest juz twardy i nic nie opada!

  8. #58

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Londyn
    Auto
    Audi 1.8 TFSI - BZB
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zgadza sie na wyłaczonym silniku jest twardy i nie opada . Czasami tylko spada niżej jak depne mocniej tak mialem dzisiaj jak parkowałem a po przejechaniu paru metrów było ok i tak jak mu sie umyśli. Ale czuje sie już lepiej ze innym w A3 tez tak maja choć jest to dziwne. Niema co szykuje sie na wymiane plynu hamulcowego odpowietrza i mam nadzieje ze bedzie lepiej.

  9. #59

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kolno/Łomża
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    cześć
    a może jest to wina starych przewodów hamulcowych tych gumowych, słyszałem o takim przypadku ze pedał był miękki i po wymianie tych przewodów to się zmieniło, tłumaczył mi że ciśnienie wytworzone naciśnięciem pedału hamulców rozpycha przewód co powoduje miękkość pedału.

  10. #60
    Slipper's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LDZ
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja męczyłem się dłuższy czas ze słabym hamulcem ale w tdi, wymieniłem pompe vacuum bo stara puszczała podciśnienie bokiem i dalej to samo, okazało się że mieszek przy turbo miał małą dziurke, i podciśnienie spitalało i brakowało wspomagania hamulca. Turbo działało prawidłowo mimo to, sztanga wciągała się i wyciągała.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •