Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: czujnik zamknięcia drzwi a lampka wewnątrz

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SnK
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny czujnik zamknięcia drzwi a lampka wewnątrz

    Witam!! Mam małego Fisa, nie wiem dlaczego nie pokazuje mi otwartych moich drzwi ( pasażera tak) a gdy moje są otwarte FIS, nie wyświetla, ikonki z drzwiami tylko wyświetla "OK", w związku z tym nie działa mi także gong jak zostawię autko na światach (jak otworzę pasażera to działa - także gong sprawny). wydawało mi się, że czujnik w drzwiach nie działa. Jak się do niego dostać i sprawdzić??
    Jest jeszcze taka ciekawa rzecz, gdy uruchomię silnik, otworzę drzwi, lampka od oświetlenia wewnętrznego ( ta na podsufitce zaczyna migać - zapala się i gaśnie). Dzieje się tak tylko wtedy, jeżeli ustawię włącznik w pozycji, w której lampka ma się świecić po otwarciu drzwi (oraz silnik jest uruchomiony), po zamknięciu drzwi lampka gaśnie. czyli tak jak by czujnik działał
    1.9 TDI 2000r.

  2. #2
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    jeżeli gong wyje po otwarciu drzwi pasażera to mnie to śmierdzi anglikiem, bo on powinien działać tylko od strony kierowcy pozdro

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SnK
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Auto z Holandii. Z tym gongiem to jest tak, że od mojej strony na pewno nie działa,bo już się kilka razy musiałem wracać do auta i wyłączać światła. Co mnie zaczyna wkurzać a co gorsze kiedyś mogę nie zauważyć.
    Dziś sprawdzałem czy mi światła świecą, miałem otwarte obydwoje drzwi i po włączeniu postojówek odezwał się gong(stąd stwierdziłem, że działa na drzwi pasażera bo na kierowcy raczej nie reaguje jutro sprawdzę, czy rzeczywiście działa z samymi drzwiami pasażera), a czy na małym FISie rozróżnia strony drzwi??Bo aktualnie zaświeca mi się na desce autko z dolnymi drzwiami otwartymi (jak są otwarte od pasażera) na drzwi kierowcy nie reaguje. Tylko dlaczego ta lampka wnętrza pulsuje po otwarciu drzwi kierowcy, przy uruchomionym silniku?? Ta lampka jest na przekaźniku?? Bo słyszałem tak jak by przekaźnik pstrykał w okolicach zegarów jak ta lampka pulsowała.
    Ostatnio edytowany przez 1.9TDi - 01-07-10 o 21:41
    1.9 TDI 2000r.

  4. #4
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    znalazłem coś takiego może Cie nakierować http://www.a3-club.net/forum/showthr...ruga#post88841

  5. #5
    Olek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Mo?esz mie? zepsuty jeden z mikrostyk?w w zamku, s? chyba 3, na cie?kim br?zowo ??tym kabelku po zdj?ciu boczka drzwi drzwi idzie kabel do zamka odpowiedzialny za te mikrostyki po zetkni?ciu go z karoseri? za pomoc? odr?bnego czujnika kr??cowego maski b?d? drzwi montowanego w innym miejscu ni? zamek wszytsko wraca do normy o?wietlenie sygnalizacja otwarcia i zamkniecia drzwi oraz gong zapalonych ?wiate?, to jest chyba najta?sza naprawa tego zjawiska w przeciwnym razie czeka cie zmiana mikrostyk?w bad? wymiana zamka w zamian za kupno takiego czujnika i troche zabawy http://www.allegro.pl/item1074428954...ski_drzwi.html. Pozdrawiamm

  6. #6
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    od miesiaca borykam sie z problemem chyba czujnika otwarcia drzwi
    sprawa ma sie nastepujaco w upaly jak auto stoi na parkingu nagrzeje sie w srodku dosc mocno
    po odpaleniu i zamknieciu drzwi na fisie pokazuje mi ze sa otwarte dopiero po 5-10 min przy wlaczonej klimie i schodzeniu wnetrza
    i ponownym zaknieciu juz jest ok
    co nalezalo by zrobic ewentualnie wymienic?

  7. #7
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    http://www.a3-club.net/forum/showthr...cia#post608810
    obszerny temat-nastepnym razem bedzie kartka
    Who I am? I am a the Champion.

  8. #8
    lookas's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa-Wieliczka
    Auto
    BMW X3 M
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    domel79 miałem taki sam problem z czujnikiem w aso nie jest taki tani chyba ok 280 ja kupiłem używany zamek z dobrym czujnikiem i wymieniłem sam czujnik jednak sprawa się powtórzyła za jakiś czas i konieczne było regulacja drzwi (opadły) i kolejny używany czujnik i jest spokój
    A3 SportBack 161PS 370 Nm 2001 CompSport - ex
    Leon FR 170 PS 350 Nm 2010 - ex
    BMW X3 M-pakiet 2006 180 PS 360 Nm KingSoft - ex
    Skoda Yeti 2010 170 PS 380 Nm 4x4 KingSoft Yeti - każdy słyszał nikt nie widział
    ... do zobaczenia w chacie na 200 osób ... R.I.P. WJW

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •