Pokazane rezultaty 1 do 9 z 9

Temat: Rozrząd Audi a3 1.9 tdi ASZ Pomoc,Opis

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Rozrząd Audi a3 1.9 tdi ASZ Pomoc,Opis

    Witam prosiłbym o jakis opis wymiany rozrządu do silnika ASZ szukam po forum i nie widze nic konkretnego a w ksiazkach z seri sam naprawiam nie ma owego opisu silnika .Chodzi mi o opis wymiany tzn ustawienie rolki itp itd ,jakies zdjecie pogladowe albo cos.pozdrawiam i z góry dziękuje

  2. #2
    horus1979's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rzeszow
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    a oplaca sie samemu to wymieniac?w koncu to dosc czula czesc w aucie cos zle zakrecisz i calu silnik moze isc w mak.kompletny rozrzad w aso z pompa wody to wydatek okolo 700zl+wymiana w aso to okolo 400 zl,ale normalnym zakladzie duzo taniej i masz gwarancje na to.jak cos zle zrobia to beda naprawiac na wlasny koszt a jak ty zle skrecisz to to koszty naprawy beda ogromne.ja bym wolal wydac ten 1000-1100 i niech to zrobia ci co sie na tym znaja

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ozimek
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    jestem tego samego zdania co horus wymienialem jakis tydzien temu z kolega mechanikiem jak nie masz nic wspólnego z mechanika to daruj sobie mozesz tylko sobie pogorszyc to wszystko czesci mie kosztowały ok 700 zł z amortyzatorem napinacza bo jedni go wymieniaja a jedni nie i zapłaciłem mu 100 zł wiec mysle ze max 1000 zł z czesciemi i robocizna i wiesz ze masz wszystko dobrze zrobione i jeszcze gwarancja do tego nie polecam samemu tego wymieniac jest dosc skomplikowany pozdrawiam

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    ok ale ja was nie pytam czy sie opłaca czy sie nie opłaca poprostu chce go wymienic sam robiłem to w wielu innych bardziej skomplikowanych dieslach typu renault laguna II DCI ,Passat B6 itp itd teraz prsze o jakis opis jezeli jest taka mozliwoasc naciag itp itd,a rozrzad juz mam w domu z SKF z paskiem Gates i pompa wody hepu.pozdrawiam

  5. #5
    Jacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa-Wilanów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Nawet jak sam zrobisz to trzeba potem go ustawić specjalnym urzadzeniem ,zgodze sie ze czasem tego sie nie robi jak ma sie szczescie i sie akurat trafi a jak nie trafisz to potem bedziesz miał problemy .

  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    to jak dowiem sie coś konkretnie na ten temat??bo narazie nie wiem nic uzyskam jakas pomoc od was??

  7. #7
    Zielarz's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    prezessik napisz do mnie PW to ci przesle pelna obsluge krok po kroku wymiany rozrzadu w twoim aucie.

    tu masz instrukcje z AGN http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?t=29414

    podrzuce ci do twojego ASZa jak bede mial tylko troche czasu

    w brew pozorom naprawde wymiana rozrzadu nie jest taka trudna jak sie moze niektorym wydawac.

  8. #8
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    a czemuz to na PW ? skor kolega chce pomagac i udziela sie na forum to wklej tutaj story, przyda sie moze komus innemu jeszcze

    wystarczy ELSA i tam sa rysunki krok po kroku, jak co i gdzie, jakim momentem dokrecac itd itp
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #9
    Zielarz's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    na pw. zeby wrazie czego przypomnial bo naprawde wiele zeczy mi wylatuje z glowy a jak ktos przypomni to mu podrzuce.

    ok jak zainstaluje else z nowu to moge wrzucic na forum dla wszystkich.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •