Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: mocowanie wydechu

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny mocowanie wydechu

    Mam mały problem z audi A3 z 1997r. ostatnio przy wydechu znalazłem taką 1 lepszą fotkę na wzór w mojej audi to inaczej jest umiejscowione ale chodziło mi o samo zaznaczenie. A więc tak przy samym końcu wydechu jak już 2 rury wydechowe są ( kilka centymetrów ) było mocowanie które z powodu rdzy się zerwało i teraz jak to teraz zrobić żeby to się trzymało.

    Nawet nie jestem w stanie fachowo tego nazwać dlatego daje jakieś zdjęcie zielonym zaznaczyłem gdzie było to mocowanie które się urwało. Póki co złapałem urwaną część z samym wydechem opaską zaciskową jest dosyć wytrzymała więc przez weekend powinna dac radę ale po weekendzie chcę zrobić z tym porządek. Czy to zespawać jakoś czy może całą tą część do mocowania nową zakupić tylko potrzebna mi fachowa nazwa tego całego mocowania i czy da się to kupić i wtedy zespawać tą nową część mocowania.

  2. #2
    leo1983's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Nie zawracaj sobie głowy takimi ****relami. Podjedź do tłumikarzy to Ci przyspawają mocowanie i po sprawie. Sam możesz sobie póżniej oczyścić okolice ze rdzy i pomalować (bardzo ważne bo spawy bardzo szybko korodują)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •